Świąteczne spotkanie EKS Start.

21 груд. 2019 |

W piątkowy wieczór, tuż po treningu, zawodniczki EKS Start, sztab szkoleniowy, Zarząd klubu oraz sponsorzy spotkali się na krótkim spotkaniu przedświątecznym. Wszystkich obecnych przywitał Stanisław Tomczyński, Prezes Stowarzyszenia EKS Start.

Była to okazja dla Prezes Klubu EKS Start Elbląg SA, pani Grażyny Kluge do podziękowania, zawodniczkom za zaangażowanie w grę w PGNiG Superlidze i dostarczane emocje. Emocje, które są wynikiem zwycięstw ale i porażek po bardzo zaciętych, walecznych meczach w których na parkiecie zostawia się serce. Oby było ich jak najmniej. Podziękowania były również skierowane do sponsorów, za wkład w budowanie zespołu i marki EKS Start. Pani Grażyna Kluge wszystkim obecnym złożyła również życzenia świąteczne, w których podkreśliła żebyśmy cieszyli się z małych rzeczy, z drobnych sukcesów, bo to one budują nas są krokiem do wielkich osiągnięć.

Ryszard Cecot, dyrektor Departamentu Sportu w Urzędzie Marszałkowskim, również podziękował za dotychczasowe wyniki. Przypomniał, że piłkarki ręczne EKS Start, obok siatkarzy i tenisistów stołowych, reprezentują województwo warmińsko-mazurskie w najwyższej lidze rozgrywek ogólnopolskich i reprezentują godnie.


Podziękowania i życzenia świąteczne były również ze strony Antoniego Czyżyka, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu oraz Arkadiusza Kolperta, Dyrektora Departamentu Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Na spotkaniu obecni byli również Adam Matwiejczyk (Radny Rady Miejskiej w Elblągu), Grzegorz Jankowiak (Firma Budowlana Jankowiak), Arkadiusz Cebula (Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań z Pasłęka), Paweł Jankowski (MOP83), Józef Jankowski (Zakład Czyszczenia Wnętrz), Sławomir Świderski (OPEGiEKA), Marek Fabiański (WORD), Ireneusz Ziemiński (TECHTRANS).

Wszystkim obecnym i tym, którym nie udało się dotrzeć serdecznie dziękujemy za dotychczasową obecność w klubie, za wspólne tworzenie historii EKS Start, za wsparcie zarówno finansowe i to, które bardzo często jest trudno zmierzyć. Wszystkim, życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku spełniania kolejnych marzeń, również tych związanych z naszym Klubem.

Zarząd EKS Start.