„Perła” na „Start”

17 бер. 2022 |

Przed nami 21 seria rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, w której EKS Start Elbląg podejmować będzie drużynę MKS FunFloor Perła Lublin.

Przed nami 21 seria rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, w której EKS Start Elbląg podejmować będzie drużynę MKS FunFloor Perła Lublin.

Lublinianki celują w tym roku w odzyskanie tytułu Mistrza Polski i jak na razie są liderkami w tabeli. W 20 dotychczas rozegranych meczach zdobyły 53 punkty, po piętach depcze im Zagłębie Lubin. Jakakolwiek strata punktów w ostatnich ośmiu meczach może oddalić drużynę Perły Lublin od złotego medalu.

Zespół Startu ma inne cele, ale do ich realizacji też są potrzebne punkty. Doświadczenie będzie z pewnością po stronie przyjezdnych. Po stronie STARTU własny parkiet, kibice i marzenie o zdobyczy punktowej z zespołem z górnych rejonów tabeli. Po ostatnim zwycięstwie z Suzuki Koroną Handball Kielce atmosfera w szatni Startu jest z pewnością optymistyczna. Pora ta przekuć na dobrą grę ale warunkiem będzie dobra gra przez 60 minut jak ostatnie 20 z kielczankami.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania na żywo na hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu.
EKS START Elbląg – MKS FunFloor Perła Lublin początek godz.17:00.

Wasz doping jest dla nas bardzo ważny. Bądźcie z nami!
Bilety do nabycia eksstart.abilet.pl

Dla tych, co nie będą mogli być obecni na hali transmisję przeprowadzi platforma EMOCJE.TV
https://emocje.tv/live/1066/eks-start-elblag-mks-funfloor-perla-lublin