Do Lublina na dwa mecze.

11 січ. 2019 |

Jutro elbląskie piłkarki udadzą się w podróż do Lublina aby tam rozegrać dwa mecze.W pierwszym spotkaniu w sobotę, w ramach rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, podopieczne Andrzeja Niewrzawy zmierzą się z MKS Perłą Lublin. Przypomnijmy, że w meczu pomiędzy EKS START Elbląg – MKS Perła Lublin, rozegranym w I rundzie, elbląskie piłkarki pokonały na własnym parkiecie lublinianki 21:20 a najwięcej bramek w tym spotkaniu rzuciła Aleksandra Jędrzejczyk 6. Dla podopiecznych Roberta Lisa sobotnie spotkanie będzie pierwszym w rundzie rewanżowej ponieważ MKS Perła Lublin pauzował w I serii spotkań, ich przeciwnikiem miała być ARKA Gdynia, która wycofała się z rozgrywek. Mając jedno spotkanie mniej rozegrane niż EKS START Elbląg, MKS Perła zajmuje 4te miejsce w tabeli, na 6tej pozycji i 17 punktami plasuje się nasza drużyna EKS START Elbląg.

Jutro elbląskie piłkarki udadzą się w podróż do Lublina aby tam rozegrać dwa mecze.W pierwszym spotkaniu w sobotę, w ramach rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, podopieczne Andrzeja Niewrzawy zmierzą się z MKS Perłą Lublin.
Przypomnijmy, że w meczu pomiędzy EKS START Elbląg – MKS Perła Lublin, rozegranym w I rundzie, elbląskie piłkarki pokonały na własnym parkiecie lublinianki 21:20 a najwięcej bramek w tym spotkaniu rzuciła Aleksandra Jędrzejczyk 6.
Dla podopiecznych Roberta Lisa sobotnie spotkanie będzie pierwszym w rundzie rewanżowej ponieważ MKS Perła Lublin pauzował w I serii spotkań, ich przeciwnikiem miała być ARKA Gdynia, która wycofała się z rozgrywek. Mając jedno spotkanie mniej rozegrane niż EKS START Elbląg, MKS Perła zajmuje 4te miejsce w tabeli, na 6tej pozycji i 17 punktami plasuje się nasza drużyna EKS START Elbląg.

MKS Perła Lublin – EKS START Elbląg 12.01.2019r.(sobota) godz.18:00 hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Natomiast w drugim meczu w niedzielę, w rozgrywkach 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski, przeciwnikiem elbląskiej drużyny będzie I ligowy MKS AZS UMCS Lublin. W historii Startu i rozgrywek PGNiG Pucharu Polski zespoły rywalizowały ze sobą w sezonie 2016/17, w meczu rozegranym również w Lublinie spotkanie pomiędzy MKS AZS UMCS Lublin – KRAM Start Elbląg wówczas zakończyło się wynikiem 17:42(6:24).

MKS AZS UMCS Lublin – EKS START Elbląg 13.01.2019r.(niedziela) godz.17:00 Hala Sportowa Liceum Ogólnokształcącego nr XXX w Lublinie ul. Wajdeloty 12.

Zapowiadają się bardzo ciekawe i emocjonujące spotkania a my z niecierpliwością czekamy na wyniki z Lublina.