EKS START Elbląg – Korona Handball Kielce

22 лют. 2019 |

Już jutro tj. w sobotę 23 lutego, w 19 kolejce PGNiG Superligi Kobiet,  EKS START Elbląg podejmować będzie Koronę Handball Kielce.

Już jutro tj. w sobotę 23 lutego, w 19 kolejce PGNiG Superligi Kobiet,  EKS START Elbląg podejmować będzie Koronę Handball Kielce.

W ostatniej kolejce ligowej EKS START Elbląg pauzował (Arka Gdynia wycofała się z rozgrywek), natomiast zespół Korony Kielce uległ drużynie MKS Perła Lublin 24:34. W dotychczas rozegranych meczach kielczanki zdobyły 17 punktów i zajmują 8 miejsce w tabeli. Natomiast w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców pierwsze miejsce zajmuje Honorata Syncerz z zespołu Korona Kielce, która zdobyła  114 bramek.

Podopieczne Andrzeja Niewrzawy, po zwycięstwie w Szczecinie zajmują 6  miejscu w tabeli a najskuteczniejszą zawodniczką w drużynie Startu jest Justyna Świerczek, która rzuciła w dotychczas rozegranych spotkaniach 65 bramek, co daje jej 9tą lokatę. W meczu rozegranym w I rundzie kielczanki pokonały elblążanki 28:24 (14:10) i to Honorata Syncerz zdobyła właśnie  najwięcej bramek bo aż 14. Jutrzejsze spotkanie będzie więc okazją do zrehabilitowania się przed własną publicznością.

Początek EKS START Elbląg – Korona Handball Kielce 23.02.2019r.(sobota) godz.18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu.

Serdecznie zapraszamy!