EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce

27 лют. 2020 |

Przed nami 19 seria spotkań PGNiG Superligi Kobiet, w której elbląski Start już po raz czwarty zmierzy się z KPR Gminy Kobierzyce. W ostatniej kolejce ligowej EKS START przełamał złą passę i pokonał na wyjeździe Eurobud JKS Jarosław 30:29 a Alicja Pękala zdobyła 10 bramek w tym meczu. Sobotnie zwycięstwo pozwoliło elblążankom awansować na 5te miejsce w tabeli. Mamy nadzieję, że pozwoli im to pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo z drużyną z Kobierzyc, która obecnie zajmuje 3e miejsce w tabeli a którą udało się podopiecznym Andrzeja Niewrzawy wyeliminować z rozgrywek PGNiG Pucharu Polski. Początek EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce 29.02.2020r.(sobota) godz.13:15 hala sportowo-widowiskowa MOSiR w Elblągu ul. Grunwaldzka 135.

Przed nami 19 seria spotkań PGNiG Superligi Kobiet, w której elbląski Start już po raz czwarty zmierzy się z KPR Gminy Kobierzyce.
W ostatniej kolejce ligowej EKS START przełamał złą passę i pokonał na wyjeździe Eurobud JKS Jarosław 30:29 a Alicja Pękala zdobyła 10 bramek w tym meczu. Sobotnie zwycięstwo pozwoliło elblążankom awansować na 5te miejsce w tabeli. Mamy nadzieję, że pozwoli im to pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo z drużyną z Kobierzyc, która obecnie zajmuje 3e miejsce w tabeli a którą udało się podopiecznym Andrzeja Niewrzawy wyeliminować z rozgrywek PGNiG Pucharu Polski.
Początek EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce 29.02.2020r.(sobota) godz.13:15 hala sportowo-widowiskowa MOSiR w Elblągu ul. Grunwaldzka 135.

Spotkanie transmitować będzie TVP SPORT.

Przypominamy również, że trwa sprzedaż karnetów na III i IV rundę w cenie 70 zł. Karnety do nabycia w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku, przy ul. Grunwaldzkiej 135 w godzinach od 9:00 do 14:00 lub w kasie na 1 h przed meczami. Obowiązują również bilety.
Ceny biletów: bilet normalny 18zł., bilet emeryci i renciści 5zł. (po okazaniu legitymacji), bilet ulgowy 1zł. (dzieci, młodzież szkolna i studenci – po okazaniu legitymacji), bilet Karta Dużej Rodziny – osoba dorosła 9zł. i dziecko bilet ulgowy 1 zł. czyli 2 osoby dorosłe 2x9zł + dziecko 1zł. = 19zł. lub 2 x 2 czyli 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (2x9zł.+2x1zł.) = 20zł.
Bilety również dostępne są na abilet.pl

Serdecznie zapraszamy!