EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce

15 жовт. 2019 |

Po krótkiej przerwie wracamy na ligowe parkiety. Przed nami 5ta seria spotkań w ramach rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Tym razem w Elblągu drużyna EKS START Elbląg podejmować będzie KPR Gminy Kobierzyce. Drużyna z Kobierzyc w dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyła 9 punktów i zajmuje 3 miejsce w tabeli, natomiast elbląski Start choć zdobył 7 punktów i zajmuje 5te miejsce to zespoły dzielą 2 punkty. Emocji nie powinno zabraknąć. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kibicowania naszej drużynie. Spotkanie pomiędzy EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce zostanie rozegrane w najbliższą sobotę 19 października początek godz.17:00 hala sportowa MOS przy ul. Kościuszki 77 A. Obowiązują karnety ( w cenie 70zł. do nabycia w siedzibie klubu oraz w kasie przed meczem) i bilety wstępu w cenie: 18 zł. bilet normalny, 5 zł. bilet dla emerytów i rencistów oraz bilet ulgowy w cenie 1 zł. dzieci, młodzież szkolna i studenci. Serdecznie zapraszamy!

Po krótkiej przerwie wracamy na ligowe parkiety. Przed nami 5ta seria spotkań w ramach rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Tym razem w Elblągu drużyna EKS START Elbląg podejmować będzie KPR Gminy Kobierzyce.
Drużyna z Kobierzyc w dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyła 9 punktów i zajmuje 3 miejsce w tabeli, natomiast elbląski Start choć zdobył 7 punktów i zajmuje 5te miejsce to zespoły dzielą 2 punkty. Emocji nie powinno zabraknąć. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kibicowania naszej drużynie.
Spotkanie pomiędzy EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce zostanie rozegrane w najbliższą sobotę 19 października początek godz.17:00 hala sportowa MOS przy ul. Kościuszki 77 A. Obowiązują karnety ( w cenie 70zł. do nabycia w siedzibie klubu oraz w kasie przed meczem) i bilety wstępu w cenie: 18 zł. bilet normalny, 5 zł. bilet dla emerytów i rencistów oraz bilet ulgowy w cenie 1 zł. dzieci, młodzież szkolna i studenci.
Serdecznie zapraszamy!