EKS START Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin

9 вер. 2020 |

To już jutro, rozpoczynamy rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet w nowym sezonie 2020/2021. Dzisiaj odbędą się już dwa pierwsze mecze w których MKS Perła Lublin podejmować będzie Eurobud JKS Jarosław (transmisja w TVP SPORT godz.17:35 ) a Piotrcovia Piotrków Trybunalski zmierzy się z MKS Zagłębie Lubin. Kolejne spotkania, w związku z transmisją na zobacz.tv odbędą się jutro tj. 10.09.2020r.(czwartek). Pierwsze z nich pomiędzy EKS START Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin odbędzie się o godz.17:30 i zostanie rozegrane w hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu. Transmisję z tego spotkania można obejrzeć tutaj

To już jutro, rozpoczynamy rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet w nowym sezonie 2020/2021. Dzisiaj odbędą się już dwa pierwsze mecze w których MKS Perła Lublin podejmować będzie Eurobud JKS Jarosław (transmisja w TVP SPORT godz.17:35 ) a Piotrcovia Piotrków Trybunalski zmierzy się z MKS Zagłębie Lubin. Kolejne spotkania, w związku z transmisją na zobacz.tv odbędą się jutro tj. 10.09.2020r.(czwartek). Pierwsze z nich pomiędzy EKS START Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin odbędzie się o godz.17:30 i zostanie rozegrane w hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu.
Transmisję z tego spotkania można obejrzeć tutaj

W tym sezonie, z każdej serii zostanie przeprowadzona transmisja na żywo z jednego wybranego meczu w TVP SPORT. Pozostałe mecze z każdej serii będzie można obejrzeć w transmisji internetowej, przeprowadzonej przez zobacz.tv. Aby móc oglądać mecze będzie konieczność wykupienia miesięcznego abonamentu. Szczegóły na stronie zobacz.tv, do końca września obowiązuje promocja.

Na najbliższy mecz 10 września pomiędzy EKS START Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin udostępnionych będzie 300 miejsc dla naszych kibiców. Bilety dostępne tylko na stronie abilet.pl
Mamy niespodziankę dla posiadaczy karnetów z III i IV rundy sezonu 2019/2020. Do końca 2020 roku możliwe będzie wejście na te karnety na mecze drużyny EKS START Elbląg.
Zasady obowiązujące na hali.
Przy wejściu na halę mierzymy temperaturę, dezynfekujemy ręce, zasłaniamy usta i nos maseczką bądź przyłbicą. Siadamy tylko w wyznaczonych miejscach i zachowujemy bezpieczną odległość podczas poruszania się.