EKS START Elbląg – Metraco Zagłębie Lubin

17 січ. 2020 |

Po dwóch meczach wyjazdowych, w minioną sobotę do Kobierzyc i w środę do Płocka (mecz w ramach 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski) wracamy do Elbląga. Już jutro tj.18 stycznia 2020r. EKS START Elbląg zmierzy się z wicemistrzem Polski Metraco Zagłębie Lubin. Mecz z Metraco Zagłębie Lubin będzie dla nas bardzo ważnym pojedynkiem, zwycięstwo pozwoli utrzymać nam kontakt z czołówką PGNiG Superligi Kobiet a wsparcie naszych kibiców i ich obecność może tylko dodać tylko skrzydeł naszym zawodniczkom. Początek spotkania EKS START Elbląg – Metraco Zagłębie Lubin 18.01.2020r.(sobota) godz.18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu.

Po dwóch meczach wyjazdowych, w minioną sobotę do Kobierzyc i w środę do Płocka (mecz w ramach 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski) wracamy do Elbląga. Już jutro tj.18 stycznia 2020r. EKS START Elbląg zmierzy się z wicemistrzem Polski Metraco Zagłębie Lubin. Mecz z Metraco Zagłębie Lubin będzie dla nas bardzo ważnym pojedynkiem, zwycięstwo pozwoli utrzymać nam kontakt z czołówką PGNiG Superligi Kobiet a wsparcie naszych kibiców i ich obecność może tylko dodać tylko skrzydeł naszym zawodniczkom.
Początek spotkania EKS START Elbląg – Metraco Zagłębie Lubin 18.01.2020r.(sobota) godz.18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu.

Przypominamy, cały czas trwa sprzedaż karnetów w cenie 70zł. na II rundę oraz biletów na mecze EKS START Elbląg , dostępne w kasie na 1 h przed rozpoczęciem meczu.
Ceny biletów: bilet normalny 18zł., bilet emeryci i renciści 5zł. (po okazaniu legitymacji), bilet ulgowy 1zł. (dzieci, młodzież szkolna i studenci – po okazaniu legitymacji), bilet Karta Dużej Rodziny – osoba dorosła 9zł. i dziecko bilet ulgowy 1 zł. czyli 2 osoby dorosłe 2x9zł + dziecko 1zł. = 19zł. lub 2 x 2 czyli 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (2x9zł.+2x1zł.) = 20zł.
Bilety również dostępne są na abilet.pl
http://eksstart.abilet.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Transmisja z meczu
http://zobacz.tv/sport/529-eks-start-elblag-mks-zaglebie-lubin