EKS START Elbląg – MKS Perła Lublin

17 вер. 2019 |

Już jutro, tj. w środę 18 września, swoje pierwsze spotkanie w Elblągu w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2019/2020 rozegrają zawodniczki EKS START Elbląg. Przed nimi niełatwa przeprawa, w 3 serii spotkań ich przeciwnikiem będzie drużyna mistrza Polski MKS Perła Lublin. W dotychczas rozegranych meczach elblążanki pokonały na wyjeździe swoich przeciwników. W Chorzowie pokonały miejscowy KPR Ruch Chorzów różnicą aż 10 bramek 30:20 a w Piotrkowie Trybunalskim 24:21. W ubiegłym sezonie w pierwszym meczu przed własną publicznością EKS START pokonał MKS Perłę Lublin jedną bramką. Jutrzejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco, czy jednak powtórzy się ten sam wynik sprzed roku? Przekonamy się o tym dopiero o godz. 18:00.

Już jutro, tj. w środę 18 września, swoje pierwsze spotkanie w Elblągu w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2019/2020 rozegrają zawodniczki EKS START Elbląg. Przed nimi niełatwa przeprawa, w 3 serii spotkań ich przeciwnikiem będzie drużyna mistrza Polski MKS Perła Lublin.
W dotychczas rozegranych meczach elblążanki pokonały na wyjeździe swoich przeciwników. W Chorzowie pokonały miejscowy KPR Ruch Chorzów różnicą aż 10 bramek 30:20 a w Piotrkowie Trybunalskim 24:21.
W ubiegłym sezonie w pierwszym meczu przed własną publicznością EKS START pokonał MKS Perłę Lublin jedną bramką. Jutrzejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco, czy jednak powtórzy się ten sam wynik sprzed roku? Przekonamy się o tym dopiero o godz. 18:00.

EKS START Elbląg – MKS Perła Lublin 18.09.2019r. (środa) godz.18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135.

Zapraszamy do kibicowania!

Przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na I i II rundę rozgrywek PGNiG Superligi. Cena karnetu (7 spotkań w Elblągu) wynosi 70zł.
Bilety wstępu na pojedyncze mecze wynosi 18zł. Uczniowie oraz studenci wejdą na halę za symboliczną złotówkę.
Karnety i bilety wstępu do nabycia w kasie hali na godzinę przed meczem. Karnety również do nabycia w siedzibie klubu przy ul. Grunwaldzkiej 135.