Eurobud JKS Jarosław – EKS START Elbląg

4 жовт. 2019 |

Zawodniczki EKS START Elbląg udały się dzisiaj w długą podróż do Jarosławia. W jutrzejszym spotkaniu ich przeciwnikiem będzie beniaminek PGNiG Superligi Kobiet Eurobud JKS Jarosław, który już w dotychczas rozegranych meczach pokonał drużyny z Koszalina czy chorzowski Ruch. Elbląski Start ma za sobą dwa zwycięstwa, z KPR Ruch Chorzów i Piotrcovią Piotrków Trybunalski oraz jedną porażkę z mistrzem Polski MKS Perła Lublin. Drużyny mają tyle samo punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli, chociaż piłkarki z Jarosławia mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z Metraco Zagłębie Lubin. Początek Eurobud JKS Jarosław – EKS START Elbląg 05.10.2019r.(sobota) godz.19:30 hala MOSiR w Jarosławiu.

Zawodniczki EKS START Elbląg udały się dzisiaj w długą podróż do Jarosławia. W jutrzejszym spotkaniu ich przeciwnikiem będzie beniaminek PGNiG Superligi Kobiet Eurobud JKS Jarosław, który już w dotychczas rozegranych meczach pokonał drużyny z Koszalina czy chorzowski Ruch.
Elbląski Start ma za sobą dwa zwycięstwa, z KPR Ruch Chorzów i Piotrcovią Piotrków Trybunalski oraz jedną porażkę z mistrzem Polski MKS Perła Lublin.
Drużyny mają tyle samo punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli, chociaż piłkarki z Jarosławia mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz
z Metraco Zagłębie Lubin.
Początek Eurobud JKS Jarosław – EKS START Elbląg 05.10.2019r.(sobota) godz.19:30 hala MOSiR w Jarosławiu.

Transmisja z tego spotkania tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=TPudnOFt_yE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3BLmydLCvfF0TtfwLJbdeJT6tWoYq_Gd9dmdBZ6vVQzQ2tSJgJSf375Yg

  • Janek 8 stycznia 2020

    śliczne dziewczyny 🙂

Comments are closed.