Eurobud JKS Jarosław kolejnym rywalem elblążanek

28 вер. 2021 |

Już w najbliższą środę o godzinie 18:00 na boisku hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Elblągu dojdzie do spotkania 5 serii PGNiG Superligi Kobiet. Rywalem EKS START Elbląg będzie zespół EUROBUD JKS Jarosław. W drużynie z Jarosławia zaprezentuje się kilka byłych zawodniczek, które reprezentowały, w przeszłości, nasze, czerwono- niebieskie barwy. Sylwia Matuszczyk, Magda Balsam, Aleksandra Dorsz, to obecne reprezentantki Polski. Katarzyna Kozimur, Joanna Gadzina, to także dobrze znane zawodniczki elbląskiej publiczności.

Już w najbliższą środę o godzinie 18:00 na boisku hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Elblągu dojdzie do spotkania 5 serii PGNiG Superligi Kobiet. Rywalem EKS START Elbląg będzie zespół EUROBUD JKS Jarosław.
W drużynie z Jarosławia zaprezentuje się kilka byłych zawodniczek, które reprezentowały, w przeszłości, nasze, czerwono- niebieskie barwy. Sylwia Matuszczyk, Magda Balsam, Aleksandra Dorsz, to obecne reprezentantki Polski. Katarzyna Kozimur, Joanna Gadzina, to także dobrze znane zawodniczki elbląskiej publiczności.

Reprezentacyjny trener Reidar Moistadt mocno przemeblował skład przed tym sezonem i otwarcie zapowiada walkę o medale. Rywal zatem z najwyższej półki, który pokonał w 4 serii w Koszalinie miejscowe Młyny i przyjedzie na Grunwaldzką walczyć o pełną pulę.
Nasza młoda ekipa także podbudowana zwycięstwem w Piotrkowe stanie
w środę na wprost silnego rywala z myślą o powiększeniu punktowego dorobku.

Wiktoria Kostuch: Zwycięstwo w Piotrkowie na pewno nas podbudowało, cieszymy się z wygranej jednak wciąż mamy dużo do poprawy. Nastroje przed środowym meczem są dobre, chcemy iść za ciosem i powalczyć o kolejne punkty. Czeka nas trudne spotkanie, Jarosław na pewno przyjedzie bardzo zmotywowany. Mamy jeszcze kilka dni na poprawę naszej gry, musimy wyeliminować proste błędy i zagrać mocno w obronie.


Po tym meczu nastąpi przerwa w rozgrywkach ligowych, na zgrupowania i mecze reprezentacyjne. Zapraszamy zatem, szczególnie wszystkich sympatyków szczypiorniaka na halę MOSiR w Elblągu. Początek spotkania EKS START Elbląg – EUROBUD JKS Jarosław w środę o godz. 18:00.
Transmisja ze spotkania na emocje.tv

Tradycyjnie bilety i karnety do nabycia drogą internetową.
Bilety na mecze do nabycia eksstart.abilet.pl