Jutro w Koszalinie

24 січ. 2020 |

Już jutro tj. 25 stycznia w sobotę o godz.17:00 elblążanki zmierzą się na wyjeździe w Koszalinie z miejscowym Młyny Stoisław Koszalin. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, dzieli je tylko jeden punkt a jutrzejsze zwycięstwo pozwoli jednej z drużyn zakończyć II rundę na piątym miejscu. Mecz będzie bardzo ważny dla zawodniczek EKS START Elbląg, w pierwszej rundzie uległy koszaliniankom na własnym parkiecie a po ostatnich porażkach z KPR Gminy Kobierzyce i Metraco Zagłębie Lubin spadły w ogólnej klasyfikacji na 6te miejsce notując tylko 16 punktów. O punkty bardzo trudno a przed naszymi zawodniczkami w III rundzie kolejne wyjazdowe pojedynki, 1 lutego w Chorzowie, w piątek 7 lutego w Piotrkowie Trybunalskim i w środę 12 lutego w ramach 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski mecz w Chorzowie , do Elbląga wracamy dopiero w sobotę 15 lutego. Trzymamy kciuki i liczymy na udany występ naszych zawodniczek.

Już jutro tj. 25 stycznia w sobotę o godz.17:00 elblążanki zmierzą się na wyjeździe w Koszalinie z miejscowym Młyny Stoisław Koszalin. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, dzieli je tylko jeden punkt a jutrzejsze zwycięstwo pozwoli jednej z drużyn zakończyć II rundę na piątym miejscu.
Mecz będzie bardzo ważny dla zawodniczek EKS START Elbląg, w pierwszej rundzie uległy koszaliniankom na własnym parkiecie a po ostatnich porażkach z KPR Gminy Kobierzyce i Metraco Zagłębie Lubin spadły w ogólnej klasyfikacji na 6te miejsce notując tylko 16 punktów. O punkty bardzo trudno a przed naszymi zawodniczkami w III rundzie kolejne wyjazdowe pojedynki, 1 lutego w Chorzowie, w piątek 7 lutego w Piotrkowie Trybunalskim i w środę 12 lutego w ramach 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski mecz w Chorzowie , do Elbląga wracamy dopiero w sobotę 15 lutego.
Trzymamy kciuki i liczymy na udany występ naszych zawodniczek.

Mlyny Stoisław Koszalin – EKS START Elbląg 25.01.2020r.(sobota) godz.17:00

Pozostałe mecze:
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – KPR Ruch Chorzów
KPR Gminy Kobierzyce – EUROBUD JKS Jarosław
Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin 24:20 (12:9) rozegrany 23.01.2020r.