Lirene przedłuża współpracę z ORLEN Superligą Kobiet

29 вер. 2023 |

Superliga podpisała nową umowę z marką Lirene, która od sezonu 2020/21 jest Oficjalnym Partnerem ORLEN Superligi Kobiet. Lirene to polska marka innowacyjnych kosmetyków dla kobiet.

Na mocy nowej umowy, współpraca Superligi z Lirene będzie obowiązywać przez kolejne dwa sezony, aż do końca czerwca 2025 roku. Marka Lirene, jako Oficjalne Kosmetyki Superligi Kobiet, nabyła szereg praw i świadczeń marketingowych. Partner Superligi Kobiet będzie eksponowany m.in. na bandach wideo, w mediach digitalowych ORLEN Superligi Kobiet oraz podczas transmisji meczów na sportowych kanałach Telewizji Polsat. 

- Lirene jest marką kosmetyczną, dodającą odwagi tym kobietom, które szukają w życiu spełnienia. Od lat wspieramy kobiety, wyznaczając nowe ścieżki w tworzeniu innowacyjnych kosmetyków wysokiej jakości, angażując się w projekty i działania, które mają na celu uczynić świat lepszym i przystępniejszym dla kobiet. Dbamy o środowisko naturalne i  zachęcamy do rozwijania pasji, pomagamy, przekazując darowizny fundacjom i organizacjom zaangażowanym w pomoc kobietom. Od 2020 roku wspieramy również zawodniczki ORLEN Superligi Kobiet, podziwiając ich determinację, kibicując podczas rozgrywek i z dumą obserwując ich sukcesy. Zapał, ambicja i chęć rozwoju, którymi kierują się zawodniczki to wartości bardzo bliskie marce Lirene - mówi Joanna Orfinger, Global Marketing Manager Lirene.

Lirene nadal będzie towarzyszyć wyborowi najlepszych zawodniczek każdego meczu rozgrywanego w ORLEN Superlidze Kobiet, które są wybierane są przez kibiców za pośrednictwem aplikacji mobilnej Superligi. Marka kosmetyków weźmie również udział w uhonorowaniu najlepszych zawodniczek sezonu, które są wyłaniane w prestiżowym plebiscycie Gladiatory. 

- To kolejna umowa, którą przełużamy w ostatnich miesiącach. Marka Lirene doskonale wpisała się w świat ORLEN Superligi Kobiet, w której grają silne i niezależne zawodniczki, łączące kobiece piękno z walecznością i determinacją do spełniania sportowych marzeń. Od 3 lat Oficjalnymi Kosmetykami Superligi Kobiet są produkty marki Lirene, które towarzyszą zawodniczkom i tysiącom Pań kibicującym szczypiornistkom. Bardzo się cieszę, że tak będzie nadal bo Superliga Kobiet i Lirene to idealne połączenie. - mówi Piotr Należyty, Prezes Superligi sp. z.o.o.