Magdalini Kepesidou zasila EKS Start Elbląg

1 лип. 2020 |

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od nowego sezonu do zespołu EKS Startu Elbląg dołączy urodzona w Grecji , 23 letnia bramkarka Magdalini Kepesidou (Magda Kepe).

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od nowego sezonu do zespołu EKS Startu Elbląg dołączy urodzona w Grecji , 23 letnia bramkarka Magdalini Kepesidou (Magda Kepe).

Magda ostatnie 7 sezonów grała w zespole z Aten O.F.N.I , z którym zdobyła 5 tytułów Mistrza Grecji oraz 3 Puchary Grecji. W ostatnim sezonie, przed tym jak pandemia zatrzymała również rozgrywki w Grecji, jej drużyna plasowała się na 2 pozycji .

Magdalini Kepesidou

Andrzej Niewrzawa – Wypożyczona na rok z Korony Handball Kielce Aleksandra Orowicz skorzystała niedawno z oferty beniaminka ligi hiszpańskiej. Był plan, żeby Ola, która dała zespołowi dużo pozytywnej energii i można było na nią liczyć, została i byliśmy blisko kolejnego wypożyczenia. Jednak stało się inaczej. Rozumiemy, że jako młody człowiek ma prawo do zmian, do przygody, do wyzwań. Szanujemy to i życzymy Oli powodzenia. Magdalini Kepesidou, czyli w skrócie Magda Kepe, to przedstawicielka handballu z południa Europy. Zdecydowaliśmy się na pozyskanie tej zawodniczki ze względu na energię waleczność i diametralnie inny styl niż ten, który prezentuje Wiola Pająk. Jestem przekonany, że obie będą się świetnie uzupełniały, na czym skorzysta zarówno zespół jak i one same. Magda bardzo dobrze prezentuje się w trudnych pojedynkach 1:1 oraz rzutach z bliskiej odległości. Mamy nadzieję, że szybko się w Elblągu zaaklimatyzuje i stanie się ważnym ogniwem drużyny i zjedna sobie sympatie kibiców.

Magda Kepe – Zawsze chciałam i marzyłam o grze poza granicami Grecji. Polska piłka ręczna jest bardzo popularna w Europie więc jak tylko dowiedziałam się, że jest możliwość gry w silniejszej lidze zdecydowałam się związać z Elblągiem. Tak się składa, że nie miałam do tej pory okazji spotkać, ani grać przeciwko którejkolwiek z zawodniczek z Elbląga ale jestem bardzo podekscytowana tym, że zagramy razem. Osobiście chciałabym być lepsza i lepsza każdego dnia. Chcę rozwijać się poprzez grę w lepszej lidze a poprzez to myślę, że będę mogła pomóc zespołowi w osiągnięciu celów. W zbliżającym się sezonie życzę sobie i wszystkim dużo zdrowia, zabawy i najlepszych momentów. Dam z siebie 100% dla zespołu, tak abyśmy wspólnie osiągnęły założone cele.

Życzymy realizacji celów i dużo zdrowia. Zarząd Klubu EKS Start Elbląg.