Metraco Zagłębie Lubin – EKS START Elbląg

6 бер. 2020 |

To już dzisiaj, podopieczne Andrzeja Niewrzawy udały się w podróż do Lubina aby rozegrać tam mecz 20. serii PGNiG Superligi Kobiet, w której zmierzą się z tamtejszym Metraco Zagłębie Lubin. Podopieczne Bożeny Karkut w tym sezonie mierzą wysoko, w dotychczas rozegranych meczach doznały tylko 3 porażek, min. w I rundzie z KPR Gminy Kobierzyce i MKS Perłą Lublin oraz w II rundzie z Eurobud JKS Jarosław., co ciekawe dwukrotnie zremisowały z Młyny Stoisław Koszalin wygrywając w rzutach karnych. Elblążanki w tym sezonie dwukrotnie przegrały z miedziowymi, jednak najmniejszą różnicą bramek. Spotkania pomiędzy tymi drużynami należały do bardzo zaciętych a wynik rozstrzygał się dopiero w ostatnich minutach meczu. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy chciałyby sprawić niespodziankę w Lubinie a na pewno rozegrać dobre spotkanie. Z niecierpliwością czekamy na wieści z Lubina. Początek meczu Metraco Zagłębie Lubin – EKS START Elbląg 6.03.2020r.(piątek) godz.18:30.

To już dzisiaj, podopieczne Andrzeja Niewrzawy udały się w podróż do Lubina aby rozegrać tam mecz 20. serii PGNiG Superligi Kobiet, w której zmierzą się z tamtejszym Metraco Zagłębie Lubin.
Podopieczne Bożeny Karkut w tym sezonie mierzą wysoko, w dotychczas rozegranych meczach doznały tylko 3 porażek, min. w I rundzie z KPR Gminy Kobierzyce i MKS Perłą Lublin oraz w II rundzie z Eurobud JKS Jarosław., co ciekawe dwukrotnie zremisowały z Młyny Stoisław Koszalin wygrywając w rzutach karnych.
Elblążanki w tym sezonie dwukrotnie przegrały z miedziowymi, jednak najmniejszą różnicą bramek. Spotkania pomiędzy tymi drużynami należały do bardzo zaciętych a wynik rozstrzygał się dopiero w ostatnich minutach meczu.
Podopieczne Andrzeja Niewrzawy chciałyby sprawić niespodziankę w Lubinie a na pewno rozegrać dobre spotkanie.
Z niecierpliwością czekamy na wieści z Lubina. Początek meczu Metraco Zagłębie Lubin – EKS START Elbląg 6.03.2020r.(piątek) godz.18:30.