Odwrócić złą passę w meczu z KPR Ruchem Chorzów

18 лист. 2020 |

Wracamy do gry po krótkiej przerwie spowodowanej komplikacjami zdrowotnymi. Nie możemy powiedzieć, że wszystko jest już w najlepszym porządku ale jedno w nas jest ciągle. Wiara we własne umiejętności i chęci do odnoszenia zwycięstw, więc gramy dalej. Kolejną rundę meczów w PGNiG Superlidze Kobiet rozpoczynamy pojedynkiem z KPR Ruchem Chorzów już we czwartek 19 listopada o godzinie 18.00 . Niestety kibice nie będą mogli zobaczyć tego meczu na żywo z trybun naszej hali ale jak zwykle w tym sezonie zostanie przeprowadzona transmisja internetowa przez naszego partnera ZOBACZ.TV . Ostatni mecz z Ruchem rozegraliśmy w Serii 2 pokonując drużynę z Chorzowa na ich własnym parkiecie 24:25. Jeszcze w 57 min przegrywaliśmy jedną bramką ale po bardzo emocjonującej końcówce zdołaliśmy zwyciężyć. Ostatnie trzy mecze z Ruchem w ramach Superligi były bardzo zacięte. Kończyły się one naszymi zwycięstwami ale wynik był do końca wielka niewiadomą. Chcielibyśmy uniknąć takich końcówek w tym meczu.

Wracamy do gry po krótkiej przerwie spowodowanej komplikacjami zdrowotnymi. Nie możemy powiedzieć, że wszystko jest już w najlepszym porządku ale jedno w nas jest ciągle. Wiara we własne umiejętności i chęci do odnoszenia zwycięstw, więc gramy dalej.
Kolejną rundę meczów w PGNiG Superlidze Kobiet rozpoczynamy pojedynkiem z KPR Ruchem Chorzów już we czwartek 19 listopada o godzinie 18.00 . Niestety kibice nie będą mogli zobaczyć tego meczu na żywo z trybun naszej hali ale jak zwykle w tym sezonie zostanie przeprowadzona transmisja internetowa przez naszego partnera ZOBACZ.TV . Ostatni mecz z Ruchem rozegraliśmy w Serii 2 pokonując drużynę z Chorzowa na ich własnym parkiecie 24:25. Jeszcze w 57 min przegrywaliśmy jedną bramką ale po bardzo emocjonującej końcówce zdołaliśmy zwyciężyć. Ostatnie trzy mecze z Ruchem w ramach Superligi były bardzo zacięte. Kończyły się one naszymi zwycięstwami ale wynik był do końca wielka niewiadomą. Chcielibyśmy uniknąć takich końcówek w tym meczu.

Andrzej Niewrzawa : Na pewno nie jest to rywal, który przyjedzie z Chorzowa 600 km do Elbląga po to żeby się położyć i oddać punkty. Musimy mieć tego świadomość, że jest to ekipa, która ma swoje ambicje, ma swoje marzenia i też chce zdobywać punkty i na pewno będzie szukała ich także w Elblągu. To jest pewne, ale pewne jest też to, że po takiej serii, po tych wszystkich perypetiach, my też szukamy tego dna, żeby się w końcu odbić i grać na miarę tego co czujemy, że możemy. Nie zawsze możemy, ale chcemy przynajmniej grać tak dobrze, jak na początku sezonu przez te pierwsze cztery mecze, nawet pięć bo i mecz z Piotrkowem wprawdzie przegrany, był niezłym spotkaniem. Także chcemy tą sinusoidę odgiąć do góry i oby to było już w meczu z Ruchem Chorzów. 

Link do wydarzenia znajduje się poniżej :
https://www.zobacz.tv/pgnig-superliga-kobiet/614-elblag-chorzow

Serdecznie zachęcamy Was do oglądania i kibicowania naszej drużynie przed monitorami Waszych komputerów czy telewizorów.
Bądźcie z nami !
EKS Start Elbląg