Po punkty do Jarosławia

18 жовт. 2023 |

Po przerwie, związanej z meczami reprezentacji, elblążanki rozegrają spotkanie w Jarosławiu.

W minionym tygodniu w Elblagu trwało zgrupowanie reprezentacji Polski kadry A i B. Odbyły się również mecze towarzyskie reprezentacji Polski z Argentyną. W składzie drużyny z Polski występowała nasza reprezentantka Nikola Głębocka, która zapisała na swoim koncie 2 bramki. Natomiast z kadrą B trenowała nasza druga obrotowa Klaudia Grabińska.
Już dzisiaj podopieczne Romana Monta rozegrają mecz w 5. serii ORLEN Superligi Kobiet, w której zmierzą się na wyjeżdzie z Handball JKS Jarosław. Druzyna z Jarosławia w tabeli ORLEN Superligi zajmuje 7. miejsce z przewagą 1 punktu nad EKS START Elblag, który ma za sobą rozegranych pięć spotkań, w tym jeden wygrany w Kaliszu.
Nasz dzisiejszy przeciwnik w dotychczas rozegranych meczach przegrał po rzutach karnych z Młyny Stoisław Koszalin, pokonał u siebie MKS Piotrcovię 24:22, w 3. serii spotkań został wysoko pokonany przez MKS FunFloor Lublin a w 4. serii uległ kobierzyczankom 19:23.
​​​​​Jesteśmy nastawione na spotkanie pełne walki. Zrobimy wszystko, aby przywieźć do Elbląga trzy punkty - powiedziała Nikola Głębocka.
Emocji i walki na pewno nie zabraknie.

Handball JKS Jarosław - EKS START Elbląg
18.10.2023r.(środa) godz.18:00
Hala sportowa MOSiR, Jarosław ul. Sikorskiego 5

Transmisja Polsat Sport News