Przed nami spotkanie z KPR Gminy Kobierzyce

29 січ. 2021 |

W najbliższą sobotę elbląski Start rozegra kolejne spotkanie w 13 serii PGNiG Superligi Kobiet. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy powalczą o punkty z wiceliderem tabeli KPR Gminy Kobierzyce. W tabeli rozgrywek oba zespoły dzieli 21 punktów. Podopieczne Edyty Majdzińskiej w dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyły 28 punktów, wygrywając 10 meczów a przegrywając jedynie dwa. Po dwunastu meczach tracą do prowadzącego w tabeli PGNiG Superligi Kobiet Zagłębia Lubin tylko 3 oczka. Drużyna EKS START Elbląg obecnie znajduje się na 7 miejscu w tabeli a porażka w ostatnim spotkaniu z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski była 10 z rzędu i dodatkowo okupiona jeszcze kontuzjami. Zawodniczki, które ostatnio doznały kontuzji, prawdopodobnie nie wystąpią w jutrzejszym spotkaniu. Obie drużyny mierzyły się ze sobą w rozgrywkach już wielokrotnie. W meczu rozegranym w październiku w Kobierzycach górą były gospodynie, które pokonały EKS 32:25 (17:10) a najwięcej bramek w tym meczu rzuciły Despodovska Zorica 10 i Janas Natalia 8. Dla Startu 7 bramek zdobyła Szczepanik Nikola. Jak będzie tym razem, zawsze warto walczyć do ostatniego gwizdka.

W najbliższą sobotę elbląski Start rozegra kolejne spotkanie w 13 serii PGNiG Superligi Kobiet. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy powalczą o punkty z wiceliderem tabeli KPR Gminy Kobierzyce.
W tabeli rozgrywek oba zespoły dzieli 21 punktów. Podopieczne Edyty Majdzińskiej w dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyły 28 punktów, wygrywając 10 meczów a przegrywając jedynie dwa. Po dwunastu meczach tracą do prowadzącego w tabeli PGNiG Superligi Kobiet Zagłębia Lubin tylko 3 oczka.
Drużyna EKS START Elbląg obecnie znajduje się na 7 miejscu w tabeli a porażka w ostatnim spotkaniu z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski była 10 z rzędu i dodatkowo okupiona jeszcze kontuzjami. Zawodniczki, które ostatnio doznały kontuzji, prawdopodobnie nie wystąpią w jutrzejszym spotkaniu.
Obie drużyny mierzyły się ze sobą w rozgrywkach już wielokrotnie. W meczu rozegranym w październiku w Kobierzycach górą były gospodynie, które pokonały EKS 32:25 (17:10) a najwięcej bramek w tym meczu rzuciły Despodovska Zorica 10 i Janas Natalia 8. Dla Startu 7 bramek zdobyła Szczepanik Nikola.
Jak będzie tym razem, zawsze warto walczyć do ostatniego gwizdka.

Początek EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce 30.01.2020r. (sobota) godz.16:00

Zapraszamy do śledzenia transmisji na zobacz.tv