Ruszyła sprzedaż biletów na mecze STARTu

6 вер. 2021 |

Dzisiaj o godzinie 10:00 platforma eksstart.abilet.pl rozpoczęła sprzedaż biletów i karnetów na mecze naszej drużyny w sezonie 2021/22. Przypominamy, ze sprzedaż wszystkich wejściówek prowadzona jest tylko internetowo. Decyzja o rezygnacji ze sprzedaży w kasach przed meczem została podyktowana troską o sprawniejszy zakup i bezpieczeństwo w strefie zakupu. Nasi kibice to także ludzie starsi. Nie chcemy ich narażać na przebywania w małym zatoczonym pomieszczeniu. Duża ilość osób w pomieszczeniu kasowym niosłaby pewne ryzyko, zwłaszcza, że do wypełnienia będą wymagane przez Superligę regulaminy. Liczymy na to, że nabycie biletów on-line usprawni wejście na mecz. W przypadku problemu kogokolwiek służymy pomocą. Informujemy także, że nabywcą karnetu numer jeden jest Pan Łukasz Wojtaś. Gratulujemy Panu Łukaszowi i zapraszamy do biura po odbiór klubowej koszulki.

Dzisiaj o godzinie 10:00 platforma eksstart.abilet.pl rozpoczęła sprzedaż biletów i karnetów na mecze naszej drużyny w sezonie 2021/22. Przypominamy, ze sprzedaż wszystkich wejściówek prowadzona jest tylko internetowo.
Decyzja o rezygnacji ze sprzedaży w kasach przed meczem została podyktowana troską o sprawniejszy zakup i bezpieczeństwo w strefie zakupu. Nasi kibice to także ludzie starsi. Nie chcemy ich narażać na przebywania w małym zatoczonym pomieszczeniu. Duża ilość osób w pomieszczeniu kasowym niosłaby pewne ryzyko, zwłaszcza, że do wypełnienia będą wymagane przez Superligę regulaminy. Liczymy na to, że nabycie biletów on-line usprawni wejście na mecz. W przypadku problemu kogokolwiek służymy pomocą.
Informujemy także, że nabywcą karnetu numer jeden jest Pan Łukasz Wojtaś. Gratulujemy Panu Łukaszowi i zapraszamy do biura po odbiór klubowej koszulki.