Sezon 2021/2022 rozpoczynamy meczem z Koszalinem

6 вер. 2021 |

3,2,1… STARTujemy! Na ten moment czekali wszyscy, po ciężkich przygotowaniach do nowego sezonu 2021/2022 PGNiG Superligi Kobiet czas start. 

Startujemy z sezonem 2021/2022

3,2,1… STARTujemy! Na ten moment czekali wszyscy, po ciężkich przygotowaniach do nowego sezonu 2021/2022 PGNiG Superligi Kobiet czas start. 

Już w najbliższą środę 8.09.2021 r. o godzinie 19.00 w Hali Sportowo-widowiskowej w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 135 drużyna EKS Start Elbląg zmierzy się z V drużyną ubiegłego sezonu rozgrywkowego Młyny Stoisław Koszalin.

Skupiamy się na sobie

Joanna Wołoszyk: My się skupiamy tylko na sobie, mamy swoje cele, mamy się doskonalić i indywidualnie i zespołowo, to ma być złączone w całość i będą tego efekty. Jeszcze potrzebujemy czasu, żeby być w tej formie której oczekujemy od siebie indywidualnie i zespołowo ale wszystko idzie w dobrym kierunku i to jaki był wynik (z Koszalinem) to naprawdę nie ma znaczenia. Ta drużyna potrzebuje też zwycięstw tak to psychicznie działa i buduje, to jest ważne. Nas na pewno to nie uśpi, my się przygotowujemy pod nas, my jesteśmy najważniejsze i im mniej zrobimy błędów tym będzie lepszy rezultat dla nas.

Joanna Wołoszyk, rozgrywająca EKS Start Elbląg

Marcin Pilch: Mamy pełną kontrolę i świadomość naszej pracy, naszych umiejętności, wiemy czego nam jeszcze brakuje i nie skupiamy się na wyniku tego spotkania tylko skupiamy się na własnej pracy, analizie przeciwnika. Najlepszą obroną w takim układzie jest własna gra. Jeśli my podejdziemy do tego, że skupiamy się na pracy treningowej i później chcemy to jak najlepiej sprzedać na boisku, to wydaje mi się, że wyniki będą.

Marcin Pilch trener EKS Start Elbląg

Nowy sezon, nowe zawodniczki, nowy trener. Nowy START! Nie może Cię zabraknąć. Przyjdź i bądź naszym 8 zawodnikiem. Zabierz znajomych i rodzinę. Wygrajmy ten mecz razem. 

Zakup biletów

Czas na START! Zakup biletów poprzez http://eksstart.abilet.pl/
– Bilet normalny 18 zł
– Bilet ulgowy 9 zł (szkoły średnie, studenci, emeryci, inwalidzi)
– Wejściówka 1 zł (szkoły podstawowe i młodsi, opiekun osoby niepełnosprawnej)
– Karnet na cały sezon ligowy i mecze PP 200 zł

Transmisja

Jeśli nie możesz być z nami tego dnia na hali, koniecznie oglądaj nasz mecz na platformie EMOCJE.TV. https://emocje.tv/live/787/eks-start-elblag-mlyny-stoislaw-koszalin

Razem możemy więcej! 
Zapraszamy.