Start w Chorzowie

17 вер. 2020 |

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 2 Seria rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, w której EKS START Elbląg zmierzy się z KPR Ruch Chorzów na wyjeździe.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 2 Seria rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, w której EKS START Elbląg zmierzy się z KPR Ruch Chorzów na wyjeździe.

W pierwszej serii meczów w sezonie 2020/2021 podopieczne Andrzeja Niewrzawy pokonały na własnym parkiecie Młyny Stoisław Koszalin 26:24 a najwięcej bramek zdobyła Alona Shupyk 7. Nasz sobotni przeciwnik w pierwszym spotkaniu przegrał na wyjeździe z KPR Gminy Kobierzyce 36:22 a najskuteczniejsza z chorzowianek w tym meczu była Karolina Jasinowska, zdobywczyni 8 bramek. Po pierwszej serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet EKS START Elbląg zameldował się na 3. miejscu w tabeli. W najbliższy weekend pierwsze wyjazdowe spotkanie naszej drużyny, emocji zapewne nie zabraknie a my z niecierpliwością czekamy na wieści z Chorzowa.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie rozegraliśmy z zespołem KPR Ruch Chorzów trzy spotkania. Wszystkie zakończyły się zwycięstwem drużyny z Elbląga, jednak nie były to najłatwiejsze wygrane. Dlatego nie możemy zapominać o koncentracji przed meczem i realizacji założeń sztabu szkoleniowego. 

KPR Ruch Chorzów – EKS START Elbląg 19.09.2020r.(sobota) godz. 17:00 hala MORiS w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 113.

W tym sezonie, z każdej serii zostanie przeprowadzona transmisja na żywo z jednego wybranego meczu w TVP SPORT. Pozostałe mecze z każdej serii będzie można obejrzeć w transmisji internetowej, przeprowadzonej przez ZOBACZ.TV . Spotkanie pomiędzy KPR Ruch Chorzów – EKS START Elbląg można będzie obejrzeć tutaj .
Aby móc oglądać mecze będzie konieczność wykupienia miesięcznego abonamentu. Szczegóły na stronie ZOBACZ.TV, do końca września obowiązuje promocja.