W sobotę z KPR Gminy Kobierzyce

1 квіт. 2022 |

W najbliższą sobotę spotkanie 23 serii PGNiG Superligi Kobiet w której EKS START Elbląg podejmować będzie KPR Gminy Kobierzyce. Początek meczu zaplanowano na godz.18:00.

W najbliższą sobotę spotkanie 23 serii PGNiG Superligi Kobiet w której EKS START Elbląg podejmować będzie KPR Gminy Kobierzyce. Początek meczu zaplanowano na godz.18:00.

W ostatnim tygodniu podopieczne Marcina Pilcha rozegrały dwa spotkania z drużyną Młyny Stoisław Koszalin odnosząc jedno zwycięstwo i porażkę. Obecnie EKS Start zajmuje 6te miejsce w tabeli z przewagą jednego punktu nad Młyny Stoisław Koszalin i 14 punktów przewagi nad ostatnią Suzuki Korona Handball Kielce.

Wicemistrz Polski zajmuje obecnie miejsce na najniższym stopniu podium. W każdym meczu walczy o punkty naciskany przez drużyny z Jarosławia i Piotrkowa Trybunalskiego. Różnice pomiędzy zespołami są minimalne i każdy punkt na 6 serii przed końcem może być na wagę medalu.
Nasza drużyna stanie do walki z wicemistrzami Polski bez Igi Dworniczuk, Patrycji Kozak, Wiktorii Tarczyluk i Nikoli Szczepanik. Pomimo osłabień liczymy na walkę o punkty.

EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce 2.04.2022r.(sobota) godz.18:00

Bilety do nabycia www.eksstart.abilet.pl
Transmisję ze spotkania można obejrzeć na emocje.tv

W sobotę, 2 kwietnia, obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego przesłaniem jest podnoszenie świadomości społecznej o problemach osób zmagających się z tym schorzeniem. W edukację społeczeństwa w tym zakresie włącza się PGNiG Superliga/PGNiG Superliga Kobiet, która we współpracy ze stowarzyszeniem Zobaczyć Lili, organizuje „Niebieska Serię. Zawodniczki/Zawodnicy wyjdą dziś na parkiet w koszulkach w niebieskim kolorze, który jest kojarzony z autyzmem. W naszej hali zorganizowaliśmy punkt informacyjny, w którym możecie dowiedzieć się więcej na temat tego schorzenia. To szczególnie ważne, ponieważ dzięki wczesnemu wykryciu tej przypadłości (około 2-5 roku życia), jest szansa na relatywnie normalne życie dla dzieci i ich rodzin. Każdy kibic, który dzięki akcji, otworzy swoje oczy i serce na osoby z autyzmem, przyczyni się do budowania dla nich lepszego jutra.