Zdjęcia do kalendarza 2023 w Galerii EL

30 груд. 2022 | Kluby

Jak co roku przygotowujemy dla naszych kibiców i sponsorów kalendarz na kolejny rok z zawodniczkami EKS Startu Elbląg.

To jest dla nas niesamowita sprawa, móc pokazać dziewczyny troszkę w innej odsłonie, niż strój sportowy. Co nie oznacza, że kiedyś nie wrócimy do takiego pomysłu. Tymczasem przygotowaliśmy dla Was kalendarz na rok 2023, który prezentuje nasze dziewczyny w konwencji modowej co w połączeniu z miejscem w jakim robiliśmy zdjęcia przyniosło bardzo ciekawy efekt. 

To własnie dzięki uprzejmości Centrum Sztuki Galeria EL, fotografka Pucia Sulej mogła zrealizować swoją wizję zdjęć. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować dyrekcji CS Galeria EL oraz pracownikom, za możliwość wykorzystania przestrzeni i za czas poświęcony dla nas przy produkcji materiału zdjęciowego. Zachcamy wszystkich do odwiedzenia dawnego kościoła pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny, którego początki sięgają połowy XIII wieku. 

A wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kupna kalendarza na rok 2023. Zakupu można dokonać w biurze kluby przy ul. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu, w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 14:00 oraz w przerwie meczów rozgrywanych u nas w na hali.