1/4 PGNiG Pucharu Polski

8 mar 2021 |

Już w najbliższą środę tj.10 marca 2021r. zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie w walce o półfinał Pucharu Polski. W meczu o najlepszą czwórkę zmierzymy się na wyjeździe z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie drużyną MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

Już w najbliższą środę tj.10 marca 2021r. zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie w walce o półfinał Pucharu Polski. W meczu o najlepszą czwórkę zmierzymy się na wyjeździe z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie drużyną MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

Będzie to pierwszy z dwóch meczów z tym przeciwnikiem. Cztery dni później ponownie spotkamy się z drużyną MKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski, tym razem w Elblągu, w 19 serii PGNiG Superligi Kobiet.

W ostatnich dwóch spotkaniach rozegranych w tym sezonie tylko pierwszy mecz był do ostatnich minut wyrównany, mimo to przegrany przez elblążanki pechowo. W drugim meczu w Elblągu ponownie musieliśmy uznać wyższość Piotrcovii. Czy tym razem nasz zespół zdoła zwyciężyć? Przekonamy się już w najbliższą środę 10 marca 2021r.
Początek meczu MKS Piotrcovia – EKS START Elbląg 10.03.21r.(środa) godz.17:00 hala Relax OSiR w Piotrkowie Trybunalskim.

Bądźcie z nami!

Partnerem drużyny EKS START Elbląg w meczu 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski jest Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.