Alona Shupyk drugi raz najlepsza

13 lis 2019 |

Alona Shupyk została wybrana jako najlepsza w 9. serii. Jest to pierwsza zawodniczka, która zdobyła drugie takie wyróżnienie w tym sezonie. Wcześniej kibicie wybrali Alonę Zawodniczką 5. serii. Ukraińska rozgrywająca rzuciła Piotrcovii 9 bramek na skuteczności równej 69%. Shupyk trafiła do Elbląga przed tym sezonem. Wcześniej grała w Eurobud JKS Jarosław, z którym to wygrała rozgrywki I ligi i zdobyła koronę królowej strzelczyń – w sumie 203 gole.

Alona Shupyk została wybrana jako najlepsza w 9. serii. Jest to pierwsza zawodniczka, która zdobyła drugie takie wyróżnienie w tym sezonie. Wcześniej kibicie wybrali Alonę Zawodniczką 5. serii. Ukraińska rozgrywająca rzuciła Piotrcovii 9 bramek na skuteczności równej 69%.
Shupyk trafiła do Elbląga przed tym sezonem. Wcześniej grała w Eurobud JKS Jarosław, z którym to wygrała rozgrywki I ligi i zdobyła koronę królowej strzelczyń – w sumie 203 gole.

Alona nominowana została przez TVP Sport. W głosowaniu kibiców pokonała zawodniczki Zagłębia Lubin – Patricie Matieli i Monikę Maliczkiewicz.

Partnerem głosowania na Zawodniczkę Serii jest hummelsport.pl
ALONA SHUPYK

Rok urodzenia: 1996
Pozycja: Rozgrywająca
Numer na koszulce: 73
Poprzednie kluby: Eurobud JKS Jarosław