Dzisiaj ze Szczecinem.

24 kwi 2019 |

Meczem wyjazdowym do Szczecina elbląski START zakończy III rundę w walce o medale. Natomiast meczem z Mertaco Zagłębie Lubin w najbliższą sobotę rozpocznie IV rundę fazy mistrzowskiej. Do zakończenia PGNiG Superligi pozostało jeszcze 6 kolejek, w tym cała IV runda, i tym samym do zdobycia 18 punktów.  EKS START nadal pozostaje na czwartym miejscu, traci 8 punktów do będącej na  trzecim miejscu Energii AZS Koszalin i wciąż ma 3 punkty przewagi nad KPR Gminy Kobierzyce i 4 nad Pogonią. To właśnie dzisiaj EKS START zmierzy się z SPR Pogoń Szczecin i aby pozostać w walce o brązowy medal podopieczne Andrzeja Niewrzawy muszą zdobyć komplet punktów. W rundzie zasadniczej Start u siebie przegrał z Pogonią 24:29, a na wyjeździe zwyciężył 24:20. Im bliżej końca rozgrywek tym stają się one ciekawsze a pojedynki z Pogonią były zawsze zacięte i bardzo emocjonujące. Nie inaczej będzie i tym razem, z niecierpliwością czekamy na wieści ze Szczecina.

Meczem wyjazdowym do Szczecina elbląski START zakończy III rundę w walce o medale. Natomiast meczem z Mertaco Zagłębie Lubin w najbliższą sobotę rozpocznie IV rundę fazy mistrzowskiej.
Do zakończenia PGNiG Superligi pozostało jeszcze 6 kolejek, w tym cała IV runda, i tym samym do zdobycia 18 punktów.  EKS START nadal pozostaje na czwartym miejscu, traci 8 punktów do będącej na  trzecim miejscu Energii AZS Koszalin i wciąż ma 3 punkty przewagi nad KPR Gminy Kobierzyce i 4 nad Pogonią. To właśnie dzisiaj EKS START zmierzy się z SPR Pogoń Szczecin i aby pozostać w walce o brązowy medal podopieczne Andrzeja Niewrzawy muszą zdobyć komplet punktów. W rundzie zasadniczej Start u siebie przegrał z Pogonią 24:29, a na wyjeździe zwyciężył 24:20. Im bliżej końca rozgrywek tym stają się one ciekawsze a pojedynki z Pogonią były zawsze zacięte i bardzo emocjonujące. Nie inaczej będzie i tym razem, z niecierpliwością czekamy na wieści ze Szczecina.

SPR Pogoń Szczecin – EKS START Elbląg początek 24.04.2019r. (środa) godz.17:00.

 

Wydarzenie wspiera Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.