Rundę rewanżową rozpoczynamy meczem z KPR Gminy Kobierzyce

17 lis 2023 |

W 10 serii Orlen Superligi Kobiet zawodniczki STARTu Elblag zmierzą się z KPR Gminy Kobierzyce i tym samym rozpoczną rundę rewanzową.

Na inaugurację rozgrywek elblążanki przegrały w Kobierzycach różnicą 6 bramek. W tym meczu najwięcej bramek zdobyły Vitoria Macedo 11 z EKS START Elblag oraz Mariola Wiertelak 10 z KPR Gminy Kobierzyce.
Trudne zadania przed zawodniczkami Startu, kobierzyczanki zajmują 3 miejsce w tabeli i w obecnym sezonie przegrały jedynie z mistrzem i wicemistrzem Polski.
Nie jestem zadowolona z naszego występu w pierwszej części sezonu. Wiem, że nasz zespół stać na znacznie więcej, niż pokazuje tabela rozgrywek. Mamy wysokiej jakości zawodniczki, dobrą mieszankę doświadczenia i młodości i wierzę, że możemy zrobić więcej! - mówi bramkarka Nevena Radojcic - W pierwszym meczu z Kobierzycami pokazałyśmy, że potrafimy walczyć i utrzymać wysoki wynik. W niedzielnym meczu chcemy poprawić nasze błędy z poprzedniego spotkania z Kobierkami i utrzymać wysoki poziom gry przez cały mecz. To nasz priorytet. I oczywiście chcemy wygrać - i dodaje - Musimy stanąć mocno w obronie. Jako bramkarz uważam, że wszystko zaczyna się od solidnej obrony. W ten sposób wyelimujemy bramki zdobyte z szybkiej kontry.
Mecz z KPR Gminy Kobierzyce będzie bez wątpienia spotkaniem na wysokim, sportowym poziomie.

Będzie to również ostatni mecz w tym roku. Kolejny mecz w rozgrywkach Orlen Superligi Kobiet zaplanowany jest dopiero na styczeń 2024r.

Widzimy się na trybunach i liczymy na głośny doping!

EKS START Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce
19.11.2023r.(niedziela) goz.18:00
hala sportowo-widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu

Bilety do nabycia w kasie hali czynnej na godzinę przed rozpoczęciem meczu czyli od godz.17:00 lub na stronie www.eksstart.abilet.pl.
Transmisja na emocje.tv

​​Przygotowaliśmy dla Was również sporo atrakcji. Tradycyjnie będzie strefa gier i zabaw dla dzieci. W przerwie meczu wystąpi zespół taneczny Destination. Po meczu do strefy gier i zabaw zawitają Zuzanna Stefańska i Paulina Kużmińska. Będzie okazja aby zrobić sobie zdjęcie lub poprosić o autograf.
Wypatrujce również "Sasanek" w swoich pięknych, ludowych strojach będą oferować Wam pyszne wypieki - po prostu palce lizać!

Zapraszamy do kibicowania.
Bądzcie z nami!