Informacja o przełożeniu meczu PGNiG Superligi Kobiet: EKS START Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin

28 sty 2022 |

Informacja o przełożeniu meczu PGNiG Superligi Kobiet: EKS Start Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin W związku z przypadkami COVID-19, wykrytymi u zawodniczek drużyny Młyny Stoisław Koszalin, Superliga sp. z o.o. informuje, że mecz 15. serii pomiędzy EKS-em Startem Elbląg a Młynami Stoisław Koszalin, zaplanowany na 29 stycznia, zostaje przełożony na inny termin. Superliga sp. z o. o. informuje, że klub cały czas pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratu Sanitarnego oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa. Mecz zostanie rozegrany w innym terminie. O nowej dacie spotkania będziemy informować niezwłocznie.

Informacja o przełożeniu meczu PGNiG Superligi Kobiet: EKS Start Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin
W związku z przypadkami COVID-19, wykrytymi u zawodniczek drużyny Młyny Stoisław Koszalin, Superliga sp. z o.o. informuje, że mecz 15. serii pomiędzy EKS-em Startem Elbląg a Młynami Stoisław Koszalin, zaplanowany na 29 stycznia, zostaje przełożony na inny termin.
Superliga sp. z o. o. informuje, że klub cały czas pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratu Sanitarnego oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa.
Mecz zostanie rozegrany w innym terminie. O nowej dacie spotkania będziemy informować niezwłocznie.