Już jutro z Eurobud JKS Jarosław

6 lis 2020 |

Po trzech wyjazdowych spotkaniach czas na rozegranie meczu na elbląskim parkiecie. W 7 serii rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet EKS START Elbląg podejmować będzie siódmą w tabeli drużynę Eurobud JKS Jarosław, która ma jeszcze zaległe do rozegrania spotkanie z KPR Ruch Chorzów (planowany termin tego meczu 11.11.2020r.). Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Nasz sobotni przeciwnik do tej pory zdobył tylko jeden punkt za remis w meczu z Młyny Stoisław Koszalin 24:24 i przegraną w rzutach karnych 3:5. Elblążanki zajmują 6te miejsce notując na swoim koncie 2 zwycięstwa i 4 porażki, w tym jedną po rzutach karnych z Zagłębiem Lubin. W historii spotkań pomiędzy tymi drużynami zagraliśmy trzy razy odnotowując jedno zwycięstwo, jedną porażkę i jeden remis. Ze względu na panującą pandemię mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Po trzech wyjazdowych spotkaniach czas na rozegranie meczu na elbląskim parkiecie. W 7 serii rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet EKS START Elbląg podejmować będzie siódmą w tabeli drużynę Eurobud JKS Jarosław, która ma jeszcze zaległe do rozegrania spotkanie z KPR Ruch Chorzów (planowany termin tego meczu 11.11.2020r.).
Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Nasz sobotni przeciwnik do tej pory zdobył tylko jeden punkt za remis w meczu z Młyny Stoisław Koszalin 24:24 i przegraną w rzutach karnych 3:5. Elblążanki zajmują 6te miejsce notując na swoim koncie 2 zwycięstwa i 4 porażki, w tym jedną po rzutach karnych z Zagłębiem Lubin. W historii spotkań pomiędzy tymi drużynami zagraliśmy trzy razy odnotowując jedno zwycięstwo, jedną porażkę i jeden remis.
Ze względu na panującą pandemię mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

EKS START Elbląg – Eurobud JKS Jarosław 7.11.2020r.(sobota) godz.16:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135, 82-300 Elbląg.

Transmisja z meczu zostanie przeprowadzona przez zobacz.tv https://www.zobacz.tv/pgnig-superliga-kobiet/610-elblag-jaroslaw

Informacja dla tych kibiców, którzy tylko zakupili karnet na sezon 2019/2020 runda III i IV.
Przed startem rozgrywek nie mogliśmy przewidzieć, że mecze będą odbywały się bez udziału publiczności.
Karnetowicze, którzy zakupili karnet na sezon 2019/2020 na III i IV rundę będą mieli dostęp do darmowych spotkań klubu w ramach transmisji internetowych. By było to możliwe prosimy Państwa o przesłanie na adres zarzad@eksstart.pl numeru karnetu w pliku xls/xlsx. Tylko w ten sposób będziemy mogli aktywować dostęp do transmisji. Następnie, ci z Państwa, którzy zdecydują się na to rozwiązanie, będą musieli zarejestrować się na platformie zobacz.tv. Zalogowany karnetowicz będzie dodawał swój karnet w okienku na kod rabatowy – proszę czekać na informację od nas, że numery karnetów zostały aktywowane. Dostęp dla kibiców będzie ważny na wszystkie mecze domowe, aż do momentu umożliwienia ponownego wejścia na trybuny. Mecze wyjazdowe dostępne będą tylko w ramach pakietu na zobacz.tv.

Wydarzenie wspiera Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.