Jutro z Lubinem

22 paź 2019 |

Jeszcze nie opadły emocje po wygranym meczu z KPR Gminy Kobierzyce a już jutro kolejne spotkanie. Tym razem w 6 serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet EKS START Elbląg zmierzy się w Lubinie z tamtejszym Metraco Zagłębie Lubin. Miedzowe zajmują 2 miejsce w tabeli i w dotychczas rozegranych meczach odniosły jedną porażkę, w 2 serii spotkań dość zaskakująco uległy jedną bramką drużynie KPR Gminy Kobierzyce 27:26, prowadząc do przerwy 17:12. Elbląski Start po ostatniej wygranej awansował na 3 miejsce w tabeli a od naszego jutrzejszego przeciwnika dzieli je jedno miejsce i 2 punkty. Metraco zagłębie Lubin – EKS START Elbląg początek 23.10.2019r. (środa) godz.18:30 hala Widowiskowo Sportowa Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie przy ul. Odroczenia 28 B.

Jeszcze nie opadły emocje po wygranym meczu z KPR Gminy Kobierzyce a już jutro kolejne spotkanie. Tym razem w 6 serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet EKS START Elbląg zmierzy się w Lubinie z tamtejszym Metraco Zagłębie Lubin.
Miedzowe zajmują 2 miejsce w tabeli i w dotychczas rozegranych meczach odniosły jedną porażkę, w 2 serii spotkań dość zaskakująco uległy jedną bramką drużynie KPR Gminy Kobierzyce 27:26, prowadząc do przerwy 17:12.
Elbląski Start po ostatniej wygranej awansował na 3 miejsce w tabeli a od naszego jutrzejszego przeciwnika dzieli je jedno miejsce i 2 punkty.
Metraco zagłębie Lubin – EKS START Elbląg początek 23.10.2019r. (środa) godz.18:30 hala Widowiskowo Sportowa Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie przy ul. Odroczenia 28 B.

Liczymy na udany występ naszych zawodniczek i czekamy na wieści z Lubina.