Kto zostanie liderem po 4 seriach?

9 paź 2020 |

W sobotę 10 października o godzinie 18.00 w Hali Globus w Lublinie, zmierzymy się z liderem tabeli rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, MKS Perłą Lublin.

W sobotę 10 października o godzinie 18.00 w Hali Globus w Lublinie, zmierzymy się z liderem tabeli rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, MKS Perłą Lublin.

Nasz przeciwnik od czasu objęcia stanowiska trenera przez Kima Rasmussena nie zwalnia tempa. Po zwycięstwach w meczach kontrolnych przyszła pora na trzy wygrane w rozgrywkach Superligi i samodzielne prowadzenie w tabeli z 9 punktami na koncie. Nasza drużyna po zwycięstwach z KPR Ruch Chorzów, PR Młyny Stoisław Koszalin i przegranej w karnych z MKS Zagłębie Lubin jest tuż za naszym sobotnim przeciwnikiem. Czy po sobotnim meczu nastąpi zamiana miejsc? Głęboko w to wierzymy.

Andrzej Niewrzawa : W zasadzie w drużynie rywala nie ma nawet jednej zawodniczki, która nie wymagałaby szczególnej uwagi. Nasz zespół musi do meczu podejść bardzo skoncentrowany zarówno w ataku jak i w obronie. Głupie straty w ataku mogą skutkować szybkimi kontrami, a na to nie możemy sobie pozwolić. Oczywiście mamy pewne założenia taktyczne ale nie chcę o nich dzisiaj mówić, zobaczymy je na boisku.
To prawda, że ostatnie dwa mecze Lublina nie należały do łatwych ale bądźmy szczerzy, zarówno Piotrków jak i Kobierzyce mają bardzo silne zespoły. My postaramy się również pokazać z jak najlepszej strony. Niestety do Lublina nie pojedzie Paulina Stapurewicz i Aliona Shupyk. Paulina bardzo pomogła rzutowo w meczu z Zagłębiem i teraz mamy świadomość, że ktoś będzie ją musiał zastąpić.
Kim Rasmussen na pewno stawia na obronę i przygotowanie siłowe. Do treningu bramkarek w Lublinie powrócił Edward Jankowski. Jaki wynik wziąłbym w ciemno? Na to pytanie nie odpowiem, jedziemy walczyć o zwycięstwo z drużyną kompletną.

Ze względu na wprowadzenie nowych obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 na hali w Lublinie będzie mogło być zajęte tylko 25% z wszystkich dostępnych miejsc. Dla kibiców, którzy nie dotrą na halę przeprowadzona zostanie transmisja internetowa przez ZOBACZ.TV dostępna po zalogowaniu i opłaceniu miesięcznego abonamentu.

Link do transmisji : https://www.zobacz.tv/filmy/600-lublin-elblag?fbclid=IwAR21GHmnT5ruy-FHWWwIcetTkNyI3JUlAnZN6wKTheb5px60Fd0maFCmEN4