Ostatni mecz w roku

15 gru 2020 |

Jeszcze w grudniu drużyny nadrabiają zaległości meczowe spowodowane odwołaniem spotkań ligowych z powodu koronawirusa. Przed drużyną Startu ostatnie spotkanie w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet. Tym razem w środę 16 grudnia w 8 serii spotkań podopieczna Andrzeja Niewrzawy zmierzą się w Koszalinie z tamtejszą drużyną Młyny Stoisław Koszalin. W minioną sobotę obydwie drużyny rozegrały mecze 9 serii spotkań. Nasz jutrzejszy przeciwnik pokonał na własnym parkiecie Eurobud JKS Jarosław 22:18 (9:10). Elblążanki natomiast niespodziewanie uległy ostatniej drużynie w tabeli KPR Ruch Chorzów 26:27 (12:15) i na pewno chcą o tym spotkaniu jak najszybciej zapomnieć. Przed nimi ważne starcie z Młyny Stoisław Koszalin i okazja do zrehabilitowania się. Bardzo na to liczymy, tym bardziej, że mecze pomiędzy Startem i Koszalinem należą zawsze do bardzo zaciętych i trzymających w napięciu do ostatnich sekund.

Jeszcze w grudniu drużyny nadrabiają zaległości meczowe spowodowane odwołaniem spotkań ligowych z powodu koronawirusa. Przed drużyną Startu ostatnie spotkanie w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet.
Tym razem w środę 16 grudnia w 8 serii spotkań podopieczna Andrzeja Niewrzawy zmierzą się w Koszalinie z tamtejszą drużyną Młyny Stoisław Koszalin. W minioną sobotę obydwie drużyny rozegrały mecze 9 serii spotkań. Nasz jutrzejszy przeciwnik pokonał na własnym parkiecie Eurobud JKS Jarosław 22:18 (9:10). Elblążanki natomiast niespodziewanie uległy ostatniej drużynie w tabeli KPR Ruch Chorzów 26:27 (12:15) i na pewno chcą o tym spotkaniu jak najszybciej zapomnieć. Przed nimi ważne starcie z Młyny Stoisław Koszalin i okazja do zrehabilitowania się. Bardzo na to liczymy, tym bardziej, że mecze pomiędzy Startem i Koszalinem należą zawsze do bardzo zaciętych i trzymających w napięciu do ostatnich sekund.

Andrzej Niewrzawa – Co się stało w meczu z Chorzowem, jeżeli chodzi o sprawy typowo sportowe to sami nie rzuciliśmy, nie mówię że wielu, ale co najmniej tylu sytuacji czystych, że można było ten mecz wygrać. potrzeba ich było tylko dwóch, a z tego co naliczył statystyk było ich chyba siedemnaście. Juz abstrahując, że w obronie było trochę błędów, na środku nam małe zawodniczki narzucały bramek z wyskoku z drugiej linii także to były takie dwie składowe. Środek obrony szwankował przy rzutach z drugiej linii i skuteczność w ataku. W Koszalinie na pewno zobaczymy inny zespół, dziewczyny są trochę podrażnione tą porażką. Grunt żeby podjąć walkę od początku i trzymać dobry wynik. Z Koszalinem w pierwszej kolejce wyszarpaliśmy punkty, dzisiaj mamy początek drugiej rundy i trzeba tych punktów szukać wszędzie. Liga pokazuje, że każdy z każdym może wygrać, przegrać czy zremisować. Nie ma faworytów papierowych, chociażby jak nasz mecz z Chorzowem, to świadczy że my również mamy szanse w Koszalinie zdobyć punkty.

Trzymajmy kciuki za naszą drużynę, bądźcie z nami i oglądajcie, transmisja w TVP SPORT.
Początek Młyny Stoisław Koszalin – EKS START Elbląg 16.12.2020r.(środa) godz.18:00 TVP SPORT.

https://sport.tvp.pl/51254267/mlyny-stoislaw-koszalin-start-elblag-pgnig-superliga-kobiet-transmisja-mecz-na-zywo-online-stream-gdzie-ogladac