Ostatni mecz w sezonie 2022/2023

28 kwi 2023 | Mecze

Przed nami ostatnie spotkanie w rozgrywkach PGNiG Supeligi Kobiet w sezonie 2022/2023.

Zapraszamy na nasze ostatnie spotkanie w tym sezonie. Kończymy rozgrywki meczem z Młyny Stoisław Koszalin. Po ostatniej serii w grupie spadkowej wszystko zostało wyjaśnione. EKS Start Elbląg po zwycięstwie na wyjeździe z drużyną z Gniezna zapewnił sobie 7 pozycję w końcowej tabeli PGNiG Superligi Kobiet. Zwycięstwo KPR Ruchu Chorzów nad naszym sobotnim przeciwnikiem spowodowało, że 8 pozycję w końcowej klasyfikacji zajmie zespół MKS PR URBIS Gniezno.
Mimo, że wszystko już rozstrzygnięte pewne jest, że żaden zespół nie będzie odpuszczał i do końca będzie walka o punkty. Dlatego w sobotę zapowiada się zaciekłe spotkanie. Drużyna Romana Monta będzie chciała zrewanżować się za ostatnią porażkę w Koszalinie i zakończyć zwycięstwem sezon przed własną publicznością a zespół z Koszalina pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Przybylskiego będzie walczył o to aby pokazać się z jak najlepszej strony swoim kibicom i przygotować się turnieju barażowego.
Zapraszamy Was na spotkanie w najbliższą sobotę na godzinę 19:00.
Kolejne spotkanie może być dopiero podczas sezonu przygotowawczego więc warto być na hali.
Bądźcie z nami.

Mecz poświęcony jest promocji Szlaku Kopernikowskiego i 550 rocznicy urodzin Kopernika. To właśnie przez miejsca związane z pobytem i pracą Mikołaja Kopernika wiedzie pieszy szlak turystyczny, który rozpoczyna się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w Olsztynie.
Będziemy mieli dla Was również kilka niespodzianek, ale o tym w sobotę.
Transmisja ze spotkania na platformie EMOCJE.TV