Pierwszy w tym roku wyjazd do Jarosławia

5 sty 2022 |

Już w najbliższą sobotę tj. 8 stycznia 2022 roku , po trwającej prawie półtora miesięcznej przerwie, rozpoczynamy zmagania w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet. Tym razem na wyjeździe podopieczne Marcina Pilcha zmierzą się z Eurobud JKS Jarosław. W dniu wczorajszym nasza drużyna rozegrała spotkanie w rozgrywkach Pucharu Polski, pokonując UKS Dziewiątkę Legnica 51:34(21:18) i awansując do 1/8 Pucharu Polski. Wyjazdowy pojedynek do Jarosławia będzie ciężkim egzaminem 12 serii, pokaże aktualny stan przygotowań zespołu do drugiej części sezonu i walkę o jak najwyższą pozycję w tabeli. Mimo takiego wyzwania wierzymy w naszą drużynę, liczymy na wolę walki, ambicję, walkę do ostatniego gwizdka i wywiezienie 3 punktów z trudnego terenu. Mecz z Jarosławiem odbędzie się 8.01.2022r. początek godz.15:00 zapraszamy do obejrzenia na emocje.tv i zachęcamy do kibicowania.

Już w najbliższą sobotę tj. 8 stycznia 2022 roku , po trwającej prawie półtora miesięcznej przerwie, rozpoczynamy zmagania w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet. Tym razem na wyjeździe podopieczne Marcina Pilcha zmierzą się z Eurobud JKS Jarosław.
W dniu wczorajszym nasza drużyna rozegrała spotkanie w rozgrywkach Pucharu Polski, pokonując UKS Dziewiątkę Legnica 51:34(21:18) i awansując do 1/8 Pucharu Polski. Wyjazdowy pojedynek do Jarosławia będzie ciężkim egzaminem 12 serii, pokaże aktualny stan przygotowań zespołu do drugiej części sezonu i walkę o jak najwyższą pozycję w tabeli. Mimo takiego wyzwania wierzymy w naszą drużynę, liczymy na wolę walki, ambicję, walkę do ostatniego gwizdka i wywiezienie 3 punktów z trudnego terenu.
Mecz z Jarosławiem odbędzie się 8.01.2022r. początek godz.15:00 zapraszamy do obejrzenia na emocje.tv i zachęcamy do kibicowania.