Przed meczem z MKS Zagłębie Lubin

22 wrz 2020 |

Po dwóch wygranych meczach przed drużyną Startu bardzo trudne zadanie. W 3.serii PGNiG Superligi Kobiet EKS START Elbląg podejmować będzie drużynę MKS Zagłębie Lubin, wicemistrza Polski i zdobywcę PGNiG Pucharu Polski..W dotychczas rozegranych spotkaniach podopieczne Andrzeja Niewrzawy zainkasowały komplet punktów i zajmują 2. miejsce w tabeli. Nasz sobotni przeciwnik, zaskakująco w pierwszym meczu w regulaminowym czasie zremisował 25:25 na wyjeździe z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski i ostatecznie przegrał w rzutach karnych 5:3. Natomiast już w drugim meczu pokonał KPR Gminy Kobierzyce 24:19 i uplasował się na 3 miejscu w tabeli, tuż za EKS Start Elbląg. To może być naprawdę interesujące spotkanie i nie lada gratka dla kibiców szczypiorniaka. Serdecznie zapraszamy, mecz EKS START Elbląg – MKS Zagłębie Lubin 26.09.2020r.(sobota) godz.18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu. Przypominamy, że na mecze naszej drużyny do końca roku można wchodzić na karnety z III i IV rundy sezonu 2019/2020 oraz dostępne są bilety, które można kupić tylko na stronie http://eksstart.abilet.pl/ Bilety w cenie:

Po dwóch wygranych meczach przed drużyną Startu bardzo trudne zadanie. W 3.serii PGNiG Superligi Kobiet EKS START Elbląg podejmować będzie drużynę MKS Zagłębie Lubin, wicemistrza Polski i zdobywcę PGNiG Pucharu Polski..W dotychczas rozegranych spotkaniach podopieczne Andrzeja Niewrzawy zainkasowały komplet punktów i zajmują 2. miejsce w tabeli. Nasz sobotni przeciwnik, zaskakująco w pierwszym meczu w regulaminowym czasie zremisował 25:25 na wyjeździe z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski i ostatecznie przegrał w rzutach karnych 5:3. Natomiast już w drugim meczu pokonał KPR Gminy Kobierzyce 24:19 i uplasował się na 3 miejscu w tabeli, tuż za EKS Start Elbląg.
To może być naprawdę interesujące spotkanie i nie lada gratka dla kibiców szczypiorniaka.
Serdecznie zapraszamy, mecz EKS START Elbląg – MKS Zagłębie Lubin 26.09.2020r.(sobota) godz.18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu.
Przypominamy, że na mecze naszej drużyny do końca roku można wchodzić na karnety z III i IV rundy sezonu 2019/2020 oraz dostępne są bilety, które można kupić tylko na stronie http://eksstart.abilet.pl/
Bilety w cenie:

  • bilet normalny cena 18zł.
  • bilet ulgowy w cenie 5 zł (dla emerytów i rencistów oraz młodzieży i studentów do 26 roku życia po okazaniu legitymacji)
  • bilet w cenie 1 zł.( dla dzieci do lat 10, przypisany do osoby dorosłej)
  • bilet dla osoby niepełnosprawnej w cenie 18zł. opiekun osoby niepełnosprawnej bezpłatnie.

Przypominamy również o zapoznaniu się z regulaminem klubowym oraz oświadczeniem uczestnika wydarzenia, które należy zostawić przy wejściu na halę.
Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Regulamin klubowy
Wejście na halę obowiązuje w maseczkach, zakrywających usta i nos oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk wraz z pomiarem temperatury ciała przy wejściu. Na hali zajmujemy miejsca wyznaczone.

W tym sezonie, z każdej serii zostanie przeprowadzona transmisja na żywo z jednego wybranego meczu w TVP SPORT. Pozostałe mecze z każdej serii będzie można obejrzeć w transmisji internetowej, przeprowadzonej przez zobacz.tv. Aby móc oglądać mecze będzie konieczność wykupienia miesięcznego abonamentu. Szczegóły na stronie zobacz.tv, do końca września obowiązuje promocja.

Bądźcie z nami!