Ukraińska rozgrywająca Zawodniczką 5. Serii

22 paź 2019 |

Alona Shupyk została wybrana przez kibiców Zawodniczką 5. Serii. Ukrainka rzuciła 6 bramek przy skuteczności 100%. Została wybrana najlepszą zawodniczką Startu, który wygrał z KPR Gminy Kobierzyce 28:25 i zameldował się na podium tabeli PGNiG Superligi Kobiet. Shupyk trafiła do Elbląga przed tym sezonem. Wcześniej grała w Eurobud JKS Jarosław, z którym to wygrała rozgrywki I ligi i zdobyła koronę królowej strzelczyń – w sumie 203 gole.

Alona Shupyk została wybrana przez kibiców Zawodniczką 5. Serii. Ukrainka rzuciła 6 bramek przy skuteczności 100%. Została wybrana najlepszą zawodniczką Startu, który wygrał z KPR Gminy Kobierzyce 28:25 i zameldował się na podium tabeli PGNiG Superligi Kobiet.
Shupyk trafiła do Elbląga przed tym sezonem. Wcześniej grała w Eurobud JKS Jarosław, z którym to wygrała rozgrywki I ligi i zdobyła koronę królowej strzelczyń – w sumie 203 gole.

Alona nominowana została przez Przegląd Sportowy. W głosowaniu kibiców pokonała Sylwię Matuszczyk (MKS Lublin) i Monikę Maliczkiewicz (Zagłębie Lubin)

Partnerem głosowania na Zawodniczkę Serii jest hummelsport.pl

ALONA SHUPYK

Rok urodzenia: 1996
Pozycja: Rozgrywająca
Numer na koszulce: 73
Poprzednie kluby: Eurobud JKS Jarosław

Gratulujemy!