W sobotę gramy z liderem

26 lut 2021 |

Przed elblążankami bardzo trudne spotkanie. W 17 serii PGNiG Superligi Kobiet do Elbląga przyjeżdża lider tabeli MKS Zagłębie Lubin. Podopieczne Bożeny Karkut w ostatniej kolejce pokonały na własnym parkiecie wicelidera tabeli KPR Gminy Kobierzyce 29:24, remisując do przerwy 13:13. W dotychczas rozegranych meczach miedziowe zgromadziły 43 punkty, przegrywając 2 spotkania po rzutach karnych, zaskakująco w 1 serii z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5:3 i z KPR Gminy Kobierzyce 4:1. Drużyny Startu i Zagłębia w sezonie 2020/2021 mierzyły się ze sobą już dwukrotnie. W obydwu meczach górą były zawodniczki z Lubina, chociaż w meczu w Elblągu dopiero po remisie 25:25 pokonały gospodynie po rzutach karnych 5:4. Przed drużyną Start Elbląg bardzo wymagający rywal, który ma w swoim składzie kilka reprezentantek kraju. Należą do nich Kinga Grzyb, Patrycja Świerżewska, Adianna Górna, Joanna Drabik, Monika Maliczkiewicz i Karolina Kochaniak. Teoretycznie wszystkie zawodniczki w naszej drużynie są już zdrowe – mówi trener Andrzej Niewrzawa – gramy z przeciwnikiem, pretendentem do tytułu Mistrza Polski. Wszędzie szukamy punktów, nie udało nam się ich zdobyć w Chorzowie, może się uda je zdobyć w Elblągu.

Przed elblążankami bardzo trudne spotkanie. W 17 serii PGNiG Superligi Kobiet do Elbląga przyjeżdża lider tabeli MKS Zagłębie Lubin.
Podopieczne Bożeny Karkut w ostatniej kolejce pokonały na własnym parkiecie wicelidera tabeli KPR Gminy Kobierzyce 29:24, remisując do przerwy 13:13. W dotychczas rozegranych meczach miedziowe zgromadziły 43 punkty, przegrywając 2 spotkania po rzutach karnych, zaskakująco w 1 serii z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5:3 i z KPR Gminy Kobierzyce 4:1. Drużyny Startu i Zagłębia w sezonie 2020/2021 mierzyły się ze sobą już dwukrotnie. W obydwu meczach górą były zawodniczki z Lubina, chociaż w meczu w Elblągu dopiero po remisie 25:25 pokonały gospodynie po rzutach karnych 5:4.
Przed drużyną Start Elbląg bardzo wymagający rywal, który ma w swoim składzie kilka reprezentantek kraju. Należą do nich Kinga Grzyb, Patrycja Świerżewska, Adianna Górna, Joanna Drabik, Monika Maliczkiewicz i Karolina Kochaniak.
Teoretycznie wszystkie zawodniczki w naszej drużynie są już zdrowe – mówi trener Andrzej Niewrzawa – gramy z przeciwnikiem, pretendentem do tytułu Mistrza Polski. Wszędzie szukamy punktów, nie udało nam się ich zdobyć w Chorzowie, może się uda je zdobyć w Elblągu.

Zapraszamy do śledzenia transmisji na platformie ZOBACZ.TV. Początek już jutro tj. w sobotę 27.02.2021r. godz. 18:00.

Link: ZOBACZ.TV