W sobotę START zagra z Kobierzycami

21 maj 2021 |

Do zakończenia rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2020/2021 pozostały jeszcze 2 serie spotkań. Nie wszystkie rozstrzygnięcia są już znane. W najbliższą sobotę tj. 22 maja 2021r. EKS START Elbląg na hali sportowej MOS podejmować będzie KPR Gminy Kobierzyce. Obydwa zespoły mają swoje cele a spotkanie jest bardzo istotne ze względu na zajmowaną pozycję w tabeli. Podopieczne Edyty Majdzińskiej mają tyle samo punktów co jej bezpośredni rywal w tabeli MKS Perła Lublin. Sobotnie spotkanie dla jej zespołu jest szansą na zdobycie kolejnych punktów i walki do końca sezonu o srebrny medal. Natomiast podopieczne Andrzeja Niewrzawy walczą o 6. miejsce. W mijającym sezonie drużyny mierzyły się ze sobą 3 krotnie, w dwóch meczach lepsze były kobierzyczanki, natomiast w meczu rozegranym w marcu w Kobierzycach górą były elblążanki, które po zaciętej walce pokonały zespół gospodarza po rzutach karnych (20:20; 8:15 <4:5>). Najwięcej bramek w tym meczu zdobyły Joanna Waga i Justyna Świerczek po 7 oraz Alona Shupyk 4. Niestety w sobotnim meczu zabraknie dwóch z nich, z powodu kontuzji nie wystąpią Justyna Świerczek i Alona Shupyk. Biorąc pod uwagę walkę i zaangażowanie w ostatnich meczach naszych zawodniczek, liczymy, że i tym razem będzie to bardzo zacięte i pełne emocji widowisko. Ostatni mecz w sezonie 2020/2021 EKS START Elbląg rozegra w piątek 28 maja w Jarosławiu. W sobotę 22 maja będzie to ostatni mecz w Elblągu, niestety jeszcze bez kibiców ze względu na panująca pandemię. Zachęcamy do śledzenia transmisji na kanale zobacz.tv

Do zakończenia rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2020/2021 pozostały jeszcze 2 serie spotkań. Nie wszystkie rozstrzygnięcia są już znane.
W najbliższą sobotę tj. 22 maja 2021r. EKS START Elbląg na hali sportowej MOS podejmować będzie KPR Gminy Kobierzyce. Obydwa zespoły mają swoje cele a spotkanie jest bardzo istotne ze względu na zajmowaną pozycję w tabeli. Podopieczne Edyty Majdzińskiej mają tyle samo punktów co jej bezpośredni rywal w tabeli MKS Perła Lublin. Sobotnie spotkanie dla jej zespołu jest szansą na zdobycie kolejnych punktów i walki do końca sezonu o srebrny medal. Natomiast podopieczne Andrzeja Niewrzawy walczą o 6. miejsce. W mijającym sezonie drużyny mierzyły się ze sobą 3 krotnie, w dwóch meczach lepsze były kobierzyczanki, natomiast w meczu rozegranym w marcu w Kobierzycach górą były elblążanki, które po zaciętej walce pokonały zespół gospodarza po rzutach karnych (20:20; 8:15 <4:5>). Najwięcej bramek w tym meczu zdobyły Joanna Waga i Justyna Świerczek po 7 oraz Alona Shupyk 4. Niestety w sobotnim meczu zabraknie dwóch z nich, z powodu kontuzji nie wystąpią Justyna Świerczek i Alona Shupyk. Biorąc pod uwagę walkę i zaangażowanie w ostatnich meczach naszych zawodniczek, liczymy, że i tym razem będzie to bardzo zacięte i pełne emocji widowisko.
Ostatni mecz w sezonie 2020/2021 EKS START Elbląg rozegra w piątek 28 maja w Jarosławiu. W sobotę 22 maja będzie to ostatni mecz w Elblągu, niestety jeszcze bez kibiców ze względu na panująca pandemię.
Zachęcamy do śledzenia transmisji na kanale zobacz.tv

Początek EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce 22.05.2021r. godz.18:00 hala sportowa MOS przy ul. Kościuszki 77 A, 82-300 Elbląg.