Wyjazd do Kobierzyc

10 sty 2020 |

Przed nami 12 seria spotkań PGNiG Superligi Kobiet, w której elbląski Start już po raz trzeci w tym sezonie spotka się z KPR Gminy Kobierzyce. Drużyny rozegrały już ze sobą dwa spotkania, pierwsze w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet i drugie w PGNiG Pucharze Polski, w obydwu meczach górą były elblążanki. Początek roku nie był pomyślny dla EKS, podopieczne Andrzeja Niewrzawy przegrały na własnym terenie z Eurobud JKS Jarosław i pozostały na 5-tym miejscu w tabeli. Nasz jutrzejszy przeciwnik zajmuje 3-ie miejsce w tabeli z przewagą 5 punktów. Czy uda się ponownie wywalczyć i przywieźć do Elbląga komplet punktów? Początek meczu KPR Gminy Kobierzyce – EKS START Elbląg w sobotę 11 stycznia 2020r. o godz.17:00.

Przed nami 12 seria spotkań PGNiG Superligi Kobiet, w której elbląski Start już po raz trzeci w tym sezonie spotka się z KPR Gminy Kobierzyce.
Drużyny rozegrały już ze sobą dwa spotkania, pierwsze w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet i drugie w PGNiG Pucharze Polski, w obydwu meczach górą były elblążanki. Początek roku nie był pomyślny dla EKS, podopieczne Andrzeja Niewrzawy przegrały na własnym terenie z Eurobud JKS Jarosław i pozostały na 5-tym miejscu w tabeli.
Nasz jutrzejszy przeciwnik zajmuje 3-ie miejsce w tabeli z przewagą 5 punktów. Czy uda się ponownie wywalczyć i przywieźć do Elbląga komplet punktów?
Początek meczu KPR Gminy Kobierzyce – EKS START Elbląg w sobotę 11 stycznia 2020r. o godz.17:00.