Wyjazd do Szczecina

8 lut 2019 |

Piłkarki ręczne Startu Elbląg w najbliższej kolejce PGNiG Superligi Kobiet o ligowe punkty powalczą w Szczecinie. Drużyna Pogoni Szczecin zajmuje 5te miejsce w tabeli  z przewagą dwóch punktów przed Startem Elbląg. W miniony weekend tj. 2 i 3 lutego 2019r.  drużyna ze Szczecina rozegrała mecze w europejskich pucharach Challenge CUP, po zwycięstwie w dwu meczu nad portugalskim Alavarium Love Tiles awansowały do ćwierćfinału EHF Challenge CUP. Natomiast EKS START Elbląg w ostatniej kolejce ligowej pokonał na własnym parkiecie drużynę KPR Jelenia Góra i plasuje się na 5tym miejscu w tabeli. W meczu rozegranym w I rundzie elblążanki przegrały z portowymi 29:24 i bardzo będą chciały się im zrewanżować. Mecz w Szczecinie nie będzie należał do łatwych, tym bardziej, że rywalizacja w pierwsze szóstce nabiera rumieńców i liczą się każde punkty. Można się spodziewać, że emocji nie zabraknie i wraz ze zbliżaniem się do końca rundy zasadniczej będzie ich coraz więcej.

Piłkarki ręczne Startu Elbląg w najbliższej kolejce PGNiG Superligi Kobiet o ligowe punkty powalczą w Szczecinie. Drużyna Pogoni Szczecin zajmuje 5te miejsce w tabeli  z przewagą dwóch punktów przed Startem Elbląg. W miniony weekend tj. 2 i 3 lutego 2019r.  drużyna ze Szczecina rozegrała mecze w europejskich pucharach Challenge CUP, po zwycięstwie w dwu meczu nad portugalskim Alavarium Love Tiles awansowały do ćwierćfinału EHF Challenge CUP. Natomiast EKS START Elbląg w ostatniej kolejce ligowej pokonał na własnym parkiecie drużynę KPR Jelenia Góra i plasuje się na 5tym miejscu w tabeli.
W meczu rozegranym w I rundzie elblążanki przegrały z portowymi 29:24 i bardzo będą chciały się im zrewanżować.
Mecz w Szczecinie nie będzie należał do łatwych, tym bardziej, że rywalizacja w pierwsze szóstce nabiera rumieńców i liczą się każde punkty. Można się spodziewać, że emocji nie zabraknie i wraz ze zbliżaniem się do końca rundy zasadniczej będzie ich coraz więcej.

SPR Pogoń Szczecin – EKS START Elbląg 9.02.2019r.(sobota) godz.16:00 hala MOSSiR przy ul. Twardowskiego 12B w Szczecinie.

Przypomnijmy jeszcze, że drużyny Startu Elbląg i Pogoni Szczecin zmierzą się w 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski. Spotkanie to odbędzie się już w najbliższą środę 13 lutego w Elblągu. Początek godz.17:30 hala sportowo-widowiskowa MOSiR przy ul. Grunwaldzkiej 135.