Z Jarosławiem w niedzielę

21 lut 2020 |

Przed elbląskim Startem spotkanie w Jarosławiu z tamtejszym JKS Eurobud, który znajduje się na czwartym miejscu w tabeli i zgromadził cztery punkty więcej od EKS START. W tym sezonie drużyny rywalizowały ze sobą już dwa razy i dwa razy lepsze były jarosławianki. W obydwu drużynach występują również zawodniczki, które w ogólnej klasyfikacji maja zdobyte tyle samo bramek, zarówno Alona Shupyk jak i Magda Balsam mają ich na swoim koncie 110. Mamy nadzieję, że tym razem to podopieczne Andrzeja Niewrzawy znajdą patent na grę drużyny z Jarosławia i przywiozą komplet punktów z trudnego terenu w Jarosławiu. Początek meczu Eurobud JKS Jarosław – EKS START Elbląg 23.02.2020r.(niedziela) godz.19:00 hala sportowa MOSiR ul Sikorskiego 5, Jarosław.

Przed elbląskim Startem spotkanie w Jarosławiu z tamtejszym JKS Eurobud, który znajduje się na czwartym miejscu w tabeli i zgromadził cztery punkty więcej od EKS START. W tym sezonie drużyny rywalizowały ze sobą już dwa razy i dwa razy lepsze były jarosławianki. W obydwu drużynach występują również zawodniczki, które w ogólnej klasyfikacji maja zdobyte tyle samo bramek, zarówno Alona Shupyk jak i Magda Balsam mają ich na swoim koncie 110. Mamy nadzieję, że tym razem to podopieczne Andrzeja Niewrzawy znajdą patent na grę drużyny z Jarosławia i przywiozą komplet punktów z trudnego terenu w Jarosławiu.
Początek meczu Eurobud JKS Jarosław – EKS START Elbląg 23.02.2020r.(niedziela) godz.19:00 hala sportowa MOSiR ul Sikorskiego 5, Jarosław.