Z Kielcami o ważne punkty

11 mar 2022 |

Kolejnym rywalem Startu w 20 serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet będzie zespół SUZUKI Korona Handball Kielce. W sobotę o godz.16:00 w hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Elblągu wybiegną na parkiet drużyny, które sąsiadują ze sobą w tabeli. Jest to z pewnością istotny mecz dla układu w tabeli. Podopieczne Pawła Tetelewskiego wygrały ostatnie spotkanie w Kielcach, pojawia się więc okazja rewanżu przed elbląską publicznością. W przerwie reprezentacyjnej, dwie nasze zawodniczki Joanna Wołoszyk i Paulina Kopańska rozegrały mecze w Norwegii. Od tygodnia trener Marcin Pilch ma do dyspozycji cały zespół i przystąpi do meczu pełen chęci rewanżu za punkty pozostawione w Kielcach. W dniu 10.03.2022r. ukazał się Komunikat Komisarza Ligi w sprawie zniesienia limitu liczby kibiców na meczach PGNiG Superligi Kobiet. Wierzymy, że będziecie z nami w tym dniu i że zapełnicie trybunę i będziecie naszym dodatkowym zawodnikiem.

Kolejnym rywalem Startu w 20 serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet będzie zespół SUZUKI Korona Handball Kielce.
W sobotę o godz.16:00 w hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Elblągu wybiegną na parkiet drużyny, które sąsiadują ze sobą w tabeli. Jest to z pewnością istotny mecz dla układu w tabeli. Podopieczne Pawła Tetelewskiego wygrały ostatnie spotkanie w Kielcach, pojawia się więc okazja rewanżu przed elbląską publicznością.
W przerwie reprezentacyjnej, dwie nasze zawodniczki Joanna Wołoszyk i Paulina Kopańska rozegrały mecze w Norwegii. Od tygodnia trener Marcin Pilch ma do dyspozycji cały zespół i przystąpi do meczu pełen chęci rewanżu za punkty pozostawione w Kielcach.
W dniu 10.03.2022r. ukazał się Komunikat Komisarza Ligi w sprawie zniesienia limitu liczby kibiców na meczach PGNiG Superligi Kobiet. Wierzymy, że będziecie z nami w tym dniu i że zapełnicie trybunę i będziecie naszym dodatkowym zawodnikiem.

EKS START Elbląg – SUZUKI Korona Handball Kielce 12.03.2022r.(sobota) godz.16 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135.

Bilety do nabycia eksstart.abilet.pl

Transmisja emocje.tv